TOM FORD Eye Defining Pencil Pen

by

Mieszka już ze mną prawie 2 lata. To chyba wystarczający czas, by z początkowego odurzenia i fascynacji mogło się zrodzić jakieś głębsze uczucie. Bo zrodziło się niewątpliwie. Choć inicjały TF nadal wzbudzają we mnie dreszcz ekscytacji, wielkie pożądanie i niekończącą się rządzę i chęć posiadania, to produkt o którym dziś Wam opowiem zasłużył sobie na słowa uznania, nie tylko dlatego że jest Tomkiem, ale dlatego że jest najlepszy!

Tom Ford Eye Defining Pencil Pen

Eye Defining Pencil Pen (229 zł), to jeden z pierwszych Tomków, jakie miałam przyjemność poznać i pokochać. Zachwycił mnie już podczas pierwszego spotkania. Zachwycał przy każdym kolejnym. Znów więc będzie 100% lukru w lukrze, ale inaczej się nie da.

Tom Ford Eye Defining Pencil Pen

Liner ma dwie końcówki. Z jednej strony dłuższy, spiczasty pędzelek z delikatnego włosia, z drugiej krótszy pisaczkowy aplikator. Sama nie wiem którą z nich lubię bardziej. Używam na zmianę, w zależności od aktualnej potrzeby. Pędzelek jest doskonały do wykonania idealnie cienkiej, precyzyjnej linii. Jest bardzo elastyczny i sprężysty. Trzymając go w pionie jesteśmy w stanie zmalować naprawdę cieniutką kreskę. Jeśli chcemy ją pogrubić, wystarczy poprowadzić aplikator pod kątem.

Tom Ford Eye Defining Pencil Pen

Pisakowa końcówka z kolei świetnie spisuje się podczas kreowania grubszych, wyraźniejszych kresek. Jest równie precyzyjna jak pędzelek, choć bardziej stabilna i nieco sztywniejsza.

Tom Ford Eye Defining Pencil Pen

Formuła linera jest płynna, a obie końcówki idealnie nią przesiąknięte. Niezależnie od tego, którą końcówką operujemy liner sam sunie po skórze. Nie ma znaczenia czy nakładamy go na gołą powiekę czy na cień. Za każdym razem radzi sobie doskonale! Moc czerni i pigmentacja genialna! Jeden ruch dłonią i otrzymujemy zgrabną linię, powalającą wręcz swą intensywnością. Bez konieczności dorysowywania, poprawiania, przyciemniania. Nie ma tu miejsca na błędy i pomyłki. Po kilku chwilach od aplikacji formuła zasycha na powiece i jest nie do ruszenia! Przez cały dzień na swoim miejscu, tak samo nasycona i wyrazista jak kilka godzin wcześniej!

Tom Ford Eye Defining Pencil Pen

Spytacie pewnie, co jest w nim takiego, że zasługuje na miano najdoskonalszego?! Na rynku jest całe mnóstwo linerów doskonałych. Sama mam w swojej kolekcji kilka naprawdę świetnych, jak choćby MACowe fluidline’y czy rewelacyjny So Intense eyeliner Sisley. Również są zachwycające i łatwe w obsłudze. Eye Defining Pencil Pen jest nieco ponad to. Jeszcze bardziej nasycony, jeszcze bardziej wyważony, jeszcze szybszy w obsłudze i jeszcze łatwiejszy do okiełznania. Jeśli malowanie kresek powyższymi jest czystą przyjemnością, a jest, to malowanie ich Tomkiem jest najprzyjemniejszą jaką tylko możecie sobie wyobrazić! A może nie możecie? Musicie sprawdzić!

Tom Ford Eye Defining Pencil Pen makeup

Tom Ford Eye Defining Pencil Pen makeup

Tom Ford Eye Defining Pencil Pen makeup

Wszystkie kosmetyki do makijażu TOM FORD Beauty, w tym liner, kupicie wyłącznie na stoisku marki TOM FORD w Perfumerii Douglas w CH Arkadia w Warszawie oraz na douglas.pl.