SHISEIDO Perfect Rouge. Nowe odcienie.

by

Seria pomadek Perfect Rouge marki Shiseido, w sezonie jesienno-zimowym, powiększyła się o trzy nowe odcienie. Nudziak, czerwień i śliwka. Jeśli któryś z nich jest Wam szczególnie bliski, musicie koniecznie obejrzeć je z bliska.

Shiseido Perfect Rouge

Pomadki Perfect Rouge (105 zł) charakteryzują się niezwykle kremową, aksamitną konsystencją. Gładko suną po ustach, równomiernie rozprowadzając kolor. Nie bez znaczenia dla wygody aplikacji jest też specjalnie wyprofilowana końcówka sztyftu. Świetnie ‘obejmuje’ wargi i pozwala na zachowanie wyjątkowej precyzji. Kolor na ustach doskonale odzwierciedla kolor w sztyfcie. Jest głęboki i dobrze skoncentrowany. Dodatkowo piękny, jedwabisty połysk zapewnia efekt pełniejszych ust.

Shiseido Perfect Rouge

Jak już wspomniałam, gamę kolorów wzbogaciły trzy nowe odcienie: PK354 Cocoa Rose – delikatny różowy beż. Posiada najmniejsze krycie z całej trójki, choć nie tyle o brak intensywności tutaj chodzi, tylko raczej o samą subtelność odcienia. Bardzo uniwersalny i zdecydowanie bardzo mój! Pozostałe dwa kolory są już bardziej intensywne i kryją na całego po jednej warstwie. Śliwkowa RS656 Empress oraz coś dla fanek głębokich ciemnych czerwieni RD555 Spellbound.

Shiseido Perfect Rouge Shiseido Perfect Rouge

PK354 Cocoa Rose, RS656 Empress, RD555 Spellbound

Oprócz tego, że Perfect Rouge mają nasze usta przystroić kolorem i blaskiem, mają również o nie zadbać. Składniki pielęgnacyjne formuły utrzymują usta idealnie nawilżone przez cały dzień. Niwelują ich szorstkość, zapobiegają przesuszeniu oraz pierzchnięciu. Doskonale nawilżają i wygładzają delikatną skórę ust. Natychmiast po aplikacji nasze usta stają się bardziej miękkie i aksamitne. Pełen komfort i sama przyjemność.

Shiseido Perfect Rouge PK354 CocoaRose lips makeupPK354 Cocoa Rose

Shiseido Perfect Rouge RS656 Empress lips makeupRS656 Empress

Shiseido Perfect Rouge RD555 Spellbound lips makeupRD555 Spellbound