YSL Kiss & Love

by

Nic chyba bardziej ze świętami kojarzyć się nie może, jak czerwień i złoto. Tych kolorów w najnowszej kolekcji YSL – Kiss & Love – nie brakuje. Limitowane opakowania w charakterystycznym dla marki złocie, ubrane zostały dodatkowo w motywy ust, symbol Domu Mody Yves Saint Laurent.

Złoty look. Niepokorna perfekcja. Pewna siebie kobieta YSL poddaje się kolorom fascynacji. W te święta rozpoczyna swoją miłosną grę. Wyemancypowana i uwodzicielska. Jej imię jest na ustach wszystkich.

W samym środku znajdziemy największe makijażowe hity marki. Jeden z nich, dobrze znany chyba nie tylko mi, Touche Eclat (189 zł). Rozświetlacz z delikatną funkcją korygującą. Idealny dla osób nie szukających wielkiego krycia i maskowania. Doskonały dla osób, które oczekują wyrównania kolorytu skóry pod oczami, ładnego rozjaśnienia i rozświetlenia. Lekki i delikatny, nie obciąża, nie wysusza, nie wchodzi w linie. W magiczny i bardzo dyskretny sposób upiększa. Jeden z moich ulubieńców od kilku już lat i o ile mnie pamięć nie myli, mój pierwszy ‘korektor’ pod oczy ever. Mam do niego sentyment i darzę wielka sympatią. Nigdy mnie nie zawiódł i zawsze z ogromną ochotą sięgam po kolejne opakowanie.

YSL Kiss & Love YSL Kiss & Love

Drugim makijażowym hitem YSL w całuśnym opakowaniu jest pomadka Rouge Pur Couture (149 zł). Tak kremowa, że aż trudno wyrazić to słowami. Sama właściwie sunie po ustach i otula je mięciutką, bardzo komfortową warstewką. Dostępna w czterech odcieniach – N1, N13, N19, N70 – u mnie możecie podejrzeć piękną, mocną pomarańczową czerwień N13 Le Orange. Ognista, odważna i bardzo seksowna. Wspaniale odświeża, rozjaśnia lico i dodaje temperamentu. Doskonała na randkę tylko we dwoje, ale i świąteczną kolację w nieco większym gronie.

YSL Kiss & Love YSL Kiss & Love

Z takim zestawem możecie rozdawać całusy bez najmniejszych skrupułów.. do woli..

YSL Kiss & Love Touche Eclat

YSL Kiss & Love Touche EclatTouche Eclat N02

YSL Kiss & Love Rouge Pur Couture Le OrangeRouge Pur Couture N13 Le Orange