TOM FORD Eye Color Quad Sahara Haze

by

Za każdym razem gdy biorę w dłoń kolejny kosmetyk marki sygnowanej inicjałami TF zastanawiam się co takiego w niej jest, że tak mocno uzależnia i zachwyca. Bo że jest to kolekcja luksusowa i na swój sposób niepowtarzalna wiemy wszyscy. To, że uwodzi i olśniewa na każdym kroku jest poniekąd skutkiem tego pierwszego. Myślę sobie, że to chyba o tę nie do końca określoną, nie dającą się wytłumaczyć i nie podlegającą żadnym schematom magię chodzi. Jest jej tu całe mnóstwo. Magiczne są nie tylko zapachy, którymi pragniemy się otulać każdego dnia, ale i makijaż, który jest nienagannie skompletowaną gamą efektownych odcieni umożliwiających nam uzyskanie stylu kobiety Toma Forda.

Tom Ford Make Up

Pierwsze skrzypce w kolekcji kosmetyków do makijażu gra seria dziesięciu poczwórnych cieni do powiek w bogatych, wykwintnych odcieniach umożliwiających nam wyczarować charakterystyczne dla kobiety Toma Forda stylizacje. Każdy z nich stanowi idealną harmonię czterech odcieni i tekstur stworzonych przy pomocy najnowocześniejszych technologii zapewniających niesamowitą naturalność koloru i wysoką trwałość makijażu.

Tom Ford Sahara Haze Quad

U mnie możecie dziś podejrzeć paletę Sahara Haze. Zestawienie nieco ‘zielone’, kolorystyka mocno niedoceniana, której wiele z Was unika i nie lubi. Sama nie do końca umiem się z nią zaprzyjaźnić. Mając do wyboru piękne brązy, fiolety czy odcienie bordo, w pierwszej kolejności sięgnę właśnie po nie. Zieleń traktuję zwykle po macoszemu. Ta czwórka jest jednak zjawiskowa i od kiedy tylko po raz pierwszy zagościła na moich powiekach mam ochotę nosić zielenie na okrągło! Nie wiem na ile to kwestia mojego nagłego przekonania się do tych odcieni, a na ile tej wspomnianej magii Toma Forda, ale to kombinacja idealna!

Tom Ford Sahara Haze Quad

W palecie znajdziemy delikatną kość słoniową, średnią szarość i przepiękny mocny, ciemny brąz ze złotymi refleksami. Każdy jeden intensywny i mocno napigmentowany. Cudownie kremowe, nakładają i blendują się jak marzenie. Łączą ze sobą tak jakby były sobie pisane. Praca nimi to najprawdziwsza przyjemność. Nie wiem nawet czy nie pokuszę się o stwierdzenie, że to jedne z najłatwiejszych w obsłudze cieni jakie miałam okazję używać! A wiecie, że było ich sporo.

Tom Ford Sahara Haze Quad

Bardziej wprawne oko zauważyło, że wymieniłam tylko 3 cienie. Jeden z nich celowo pominęłam, bo choć każdy jest absolutnie piękny, to ON zasługuje na osobny akapit. Średnia skrząca zieleń ze srebrnym i złotym glitterem, bardziej przypomina prasowany pigment jak cień, absolutnie obłędna! Nie dajcie się zwieść swatchom, one nie są w stanie nawet w połowie ukazać jego uroku i czaru. Nawet mój aparat podczas uwieczniania makijażu poległ przy każdej kolejnej próbie. Nie zobaczycie na zdjęciach tego co ten cień wyczynia, jak zalotnie migocze i uwodzi, jak genialnie rozświetla spojrzenie. Jest naprawdę wyjątkowy. Musicie zobaczyć go na żywo. Ja jestem nim zachwycona i oczarowana!

Tom Ford Sahara Haze Quad

Ta piękna czwórka umożliwia uzyskanie efektów o różnym stopniu intensywności – od subtelnego do wyrazistego. Możemy stworzyć bardziej klasyczny, codzienny look, nakładając najjaśniejszy odcień na całą powiekę, najciemniejszy w zewnętrzny kącik, a szarość w załamanie. Możemy również pokusić się o wieczorowy ‚smoky eye’. Na specjalne okazje koniecznie z udziałem glitterowego migotka. Pamiętajcie tylko by nakładać go płaskim zbitym pędzlem (albo palcem!) i bardziej wklepać w powiekę niźli rozetrzeć. Choć ma w sobie całe mnóstwo drobinek, to w przypadku takiej metody aplikacji, nie musicie martwić się o zasypane policzki. Wszystko zostaje na swoim miejscu. To co zmalujecie będzie wyglądać nieskazitelnie do samego wieczora.. albo rana.

Tom Ford Sahara Haze swatches

Tom Ford Sahara Haze makeup

TTom Ford Sahara Haze makeup

Tom Ford Sahara Haze makeupBrwi – TF Brow Sculptor Espresso, Oczy – TF Sahara Haze quad + TF Eye Defining Liquid Liner Pen, Policzki – TF  Bronzing Powder Terra + TF Cheek Color Blush Love Lust

Kosmetyki do makijażu TOM FORD Beauty kupicie wyłącznie na stoisku marki TOM FORD w Perfumerii Douglas w CH Arkadia w Warszawie oraz na douglas.pl.