BURBERRY lakier do paznokci Dusky Mauve

by

Burberry, to kolejna marka kosmetyczna, która swoją polską ofertę, opartą do tej pory głównie na zapachach, postanowiła poszerzyć o makijaż. Dylematom, myślę że nie tylko moim, nie było końca. Co tu wybrać na dobry początek znajomości.. Bo, że każdy zapragnął poznać, to było oczywiste. Ja zdecydowałam się na róż do policzków, ich przecież nigdy za wiele, oraz dwa lakiery do paznokci. Dziś pokażę Wam jeden z nich.

Burberry Nail Polish Dusky Mauve

Dusky Mauve przyciągnął mnie swym nie do końca jednoznacznym kolorem. To piękny, można by rzec idealny, miks śliwki i szarości. Czasem bardziej śliwkowy, innym razem bardziej szary. W obu tych wcieleniach kapitalny!

Formułę ma doskonale wyważoną. Nie za gęsta, nie za rzadką, coś idealnie po środku. Bardzo dobrze się aplikuje, nie musimy się obawiać o zalane skórki czy inne niedociągnięcia. Płaski, szeroki pędzelek równomiernie pokrywa emalią płytkę paznokcia. Wysycha szybko, zmalowanie dwóch warstw, bez wysuszających wspomagaczy, trwa nie więcej jak 10-15 minut. Pozostawia po sobie gładkie, kremowe wykończenie. Wygląda przepięknie! Gapię się na moje paznokcie nieustannie. Od niedzieli!

BurberryNailPolish_DuskyMauve_3

Burberry Nail Polish Dusky Mauve

Burberry Nail Polish Dusky Mauve