SISLEY Phyto-Ombre Eclat. 01 Vanilla, 07 Toffee, 20 Mango, 21 Black Diamond.

by

Choć to z pielęgnacji w dużej mierze słynie marka Sisley, to sama nie umiem przestać zachwycać się makijażem. Uwielbiam dobrą pielęgnację, bez niej obejść się nie mogę, ale to na widok kolorówki najbardziej zawsze świecą mi się oczy. Oferta kolorowa Sisley nie jest tak bogata, jak innych, skupiających się bardziej na makijażu marek, ale to co znajdziemy na półkach perfumerii zachwyca właściwie od samego początku do końca. Nie ilość się w końcu liczy, a jakość.. a tej marce Sisley odmówić nie można!

Sisley Phyto-Ombre Eclat Vanilla Toffee Mango Black Diamond

Wielu moich kolorowych Sisley’owych ulubieńców już Wam pokazywałam. Dziś ich część kolejna, tym razem słów kilka o pojedynczych cieniach Phyto-Ombre Eclat. Znajdziecie ich w ofercie 20. Na dobry początek pokażę Wam dwa ‘moje’ duety. Jeden, bardziej klasyczny i stonowany – Vanilla i Toffee. Drugi bardziej w opcji wieczorowej – Mango i Black Diamond.

Sisley Phyto-Ombre Eclat Vanilla

Vanilla

Sisley Phyto-Ombre Eclat Toffee

Toffee

Sisley Phyto-Ombre Eclat Mango

Mango

Sisley Phyto-Ombre Eclat Black Diamond

Black Diamond

Cała czwórka ma miękką konsystencję, doskonałą pigmentację i świetne krycie. Każdy jeden nakłada i blenduje się w kilka chwil. Pozostawiają po sobie wykończenie będące czymś pomiędzy satyną a matem. Black Diamond ma w sobie co prawda całe mnóstwo srebrnych drobinek, ale nie widać ich szczególnie na oku.

Cienie wyglądają pięknie i trwają na powiece w niezmienionej formie przez cały dzień. Jeden z nich – Mango – dodatkowo genialnie spisuje się w roli różu do policzków. Sami oceńcie. Ja jestem zachwycona.

Sisley Phyto-Ombre Eclat Vanilla Toffee Mango Black Diamond swatchesVanilla, Toffee, Mango, Black Diamond

Sisley Phyto-Ombre Eclat Vanilla Toffee makeup

Sisley Phyto-Ombre Eclat Vanilla Toffee makeup

Sisley Phyto-Ombre Eclat Vanilla Toffee makeupVanilla i Toffee, usta – Phyto-Lip Shine Sheer Berry

Sisley Phyto-Ombre Eclat Mango Black Diamond makeup

Sisley Phyto-Ombre Eclat Mango Black Diamond makeup

Sisley Phyto-Ombre Eclat Mango Black Diamond makeupMango (powieki i policzki) i Black Diamond, usta – Phyto-Lip Shine Sheer Papaya