SHISEIDO Full Lash Volume Mascara

by

Dobry tusz do rzęs to największy przyjaciel każdej kobiety. Wymagania i oczekiwania mamy różne. Jedni szukają pogrubienia, inni wydłużenia czy ekstremalnego podkręcenia. Wszystkie jednak chcemy by tusz nie sklejał rzęs i był trwały. To podstawowy warunek udanej relacji.

Shiseido Full Lash Volume Mascara

Full Lash Volume Mascara (120 zł) marki Shiseido to kolejny tusz w mojej wieloletniej ‚makijażowej karierze’, który musiał zmierzyć się z moimi rzęsami. Od samego początku radził sobie bardzo dobrze. Konsystencję ma przyjemnie kremową, taką jak lubię. Wielokierunkowo ułożone włosie w wygiętej szczoteczce rozczesuje i podkręca rzęsy, równomiernie rozprowadza tusz, łapie każdą rzęsę za pierwszym pociągnięciem. Sprawia, że rzęsy stają się pełniejsze, delikatnie pogrubione, a jednocześnie miękkie w dotyku i bardzo elastyczne.

Shiseido Full Lash Volume Mascara

Tusz nie daje ekstremalnego wydłużenia ani objętości, o przerysowany, bardzo dramatyczny efekt raczej trudno. Jest subtelnie i bardzo naturalnie. Co jednak najważniejsze, bez sklejania, smug, obsypywania się, z długotrwałym efektem głębokiego koloru. Jeśli tego właśnie szukacie, na pewno się z nim polubicie.

ShiseidoFullLashVolumeMascara_makeup1

ShiseidoFullLashVolumeMascara_makeup2