ESTEE LAUDER Double Wear Makeup To Go Liquid Compact

by

Podkładu Double Wear marki Estee Lauder nie trzeba chyba przedstawiać nikomu. Klasyk nad klasykami, ulubieniec kobiet na całym świecie, dla wielu nie ma sobie równych. Do tej osławionej rodziny dołączyła właśnie nowa wersja – Double Wear Makeup To Go Liquid Compact (205 zł).

Spakowany w zgrabny, poręczny kompakt, który zmieści się w każdej kosmetyczce. Idealny do zabrania w podróż, umożliwi wykonanie makijażu o dowolnej porze dnia.. i nocy. Zadomowić się może również w torebce, będzie zawsze pod ręką gdy zechcemy w szybki i higieniczny sposób dokonać poprawek makijażu. W środku znajduje się mała gąbeczka, która dobrze spisze się przy takich poprawkach. W domowych warunkach nakładam go jednak najczęściej palcami, możecie też spróbować pędzlem, jeśli taką formę aplikacji preferujecie.

Estee Lauder Double Wear Makeup To Go Liquid Compact

Naciskając przycisk z przodu kompaktu dozujemy kroplę podkładu. Wystarczy ona na pokrycie całej twarzy. Osiągniemy tym samym efekt dość delikatny, koloryt wyrównany, zaczerwienia zredukowane. Dla wzmocnienia rezultatu możemy nałożyć drugą warstwę. Krycie będzie zwiększone, ale całość nadal będzie wyglądać bardzo naturalnie. Nie oczekujcie krycia klasycznego Double Wear, wersja kompaktowa jest dużo lżejsza i delikatniejsza. Cera jest wygładzona, wygląda świeżo i bardzo promiennie. Starannie dobrane składniki wychwytują i odbijają światło nadając jej blasku. Jest ładnie zmatowiona, nie świeci się nieestetycznie przez kilka następnych godzin.

Estee Lauder Double Wear Makeup To Go Liquid Compact

O wysuszenie czy podkreślenie suchych miejsc martwić się nie musicie. Podkład ma w sobie potrójny kompleks nawilżający (Tri-Moisture Complex) złożony z kwasu hialuronowego, gliceryny i masła muru muru, który błyskawicznie przyciąga i zatrzymuje wilgoć w skórze. Formuła zawiera również kompleks zmiękczający skórę (Skin Smoothing Complex), który minimalizuje widoczność drobnych linii i zmarszczek.

Estee Lauder Double Wear Makeup To Go Liquid Compact

Wysokoefektywna, wielofunkcyjna formuła Double Wear Makeup To Go Liquid Compact to obietnica trwałego makijażu Double Wear wzbogaconego o kompleks nawilżająco-wygładzający, który delikatnie otula skórę. Efektem jest gładka, promienna cera o naturalnym wyglądzie przez cały dzień. Producent zapewnia, że odpowiedni jest dla każdego rodzaju skóry. Na mojej mieszanej spisuje się bardzo dobrze. Dostępny w 14 odcieniach.

EsteeLauderDoubleWearMakeupToGoLiquidCompact_swatches1W2 Sand

Estee Lauder Double Wear Makeup To Go Liquid Compact makeup