TOM FORD Noir Pour Femme EDP

by

Są takie marki, na których już samą myśl pojawia się wielki dreszcz ekscytacji. Wyczekujemy z zaciekawieniem każdej kolejnej nowości, bierzemy niemalże w ciemno, wiedząc że jest tak ‘nasza’ że tylko miłość może nas połączyć. Jest w tym cała masa emocji, szczypta szaleństwa, a może nawet zakrawa to o pewnego rodzaju uzależnienie? Absolutna fascynacja i niekończące się nigdy pożądanie..

Tom Ford jest moim osobistym mistrzem w rozbudzaniu takich pragnień. Wszystko czego się dotknie jest ekscytujące i bajkowe. Makijaż majestatyczny i nadzwyczajny, zapachy intrygujące i magiczne. Najnowszy Jego zapach wpisuje się w mój obraz doskonale. Jest idealnie pasującym elementem układanki sygnowanej inicjałami TF.

Tom Ford Noir Pour Femme

Noir Pour Femme zainspirowany został dwoistą naturą kobiety widzianą oczyma Toma Forda. Ucieleśnia fascynujący paradoks urzekającej pewności siebie, która pozwala nam przyciągać męskie spojrzenia oraz subtelnego romantyzmu, który pragniemy zachować na wyjątkowe okazje tylko we dwoje. Kompozycja, stanowiąca damski odpowiednik koncentrującego się wokół męskiej dwoistości zapachu Tom Ford Noir.

Łączy w sobie nuty kwiatowe ze smakowitą orientalną tajemniczością, zmysłową ambrą i akordami drzewnymi. Z początku wyczuwalne są cytrusy i przyprawy. Mandarynka, gorzka pomarańcza i sporo imbiru. Stapiają się w jedną, nieco pikantną całość. Po chwili otwiera się przed nami piękny bukiet kwiatów. Mamy tu absolut róży, jaśmin i kwiat pomarańczy. Zaczyna być seksownie.. Prawdziwa eksplozja następuje jednak w momencie gdy do gry wkracza apetyczna do granic przyzwoitości wanilia, uwodzicielska ambra i drzewo sandałowe. Wyraźna jest też nuta pistacji, ale to wanilia góruje nad całością. Osładza kompozycję (ale nie przesładza), mocno ociepla i dodaje jej ekstremalnej wręcz zmysłowości.

Tom Ford Noir Pour Femme

Zapach jest puszysty, gładki i kremowy. Ciepły i otulający. Jak kaszmirowy szalik oplatający naszą szyję. Nawet gdy nie ma mrozu, i tak nie wyjdziemy bez niego z domu. Nie musi chronić nas przed zimnem, a jeśli tak robi, to przy okazji. Jest niezbędnym elementem garderoby. Jest tam gdzie jego miejsce. Zawsze blisko..

Noir Pour Femme jest zdecydowanie czarny, ale nie mroczny. Wieczorowy, na randkę i wyjątkowe okazje. Dla eleganckiej i wyrafinowanej kobiety. Zmysłowej, ale i subtelnie skromnej zarazem. Nie jest zaborczy i erotyczny, raczej bardzo seksowny. Pasuje do ciepłego swetra, jeansów i skórzanej kurtki.. ale i czarnej sukienki i szpilek. Odsłania ramię i plecy. Uwodzi.. Odurza..

Tom Ford Noir Pour Femme

Perfumy TOM FORD NOIR POUR FEMME są dostępne we flakonach o pojemności 30 ml (269 zł), 50 ml (399 zł) i 100 ml (549 zł).

Marka Tom Ford Beauty dostępna jest wyłącznie w wybranych Perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl