SHISEIDO Bio-Performance Glow Revival serum

by

Mówi się, że wystarczy zaledwie 7 sekund aby zrobić pierwsze wrażenie. Jednak to jak postrzegają nas inni jest zasługą ogólnego wrażenia jakie wywieramy, a nie oceną naszych indywidualnych cech. Synonimem pięknej skóry jest nie tylko jej młody wygląd i brak widocznych niedoskonałości. Piękna skóra to promienny blask i energia, która emanuje z jej wnętrza.

Serum Glow Revival, o którym dziś chcę Wam opowiedzieć, wchodzi w skład dobrze chyba wszystkim znanej, linii Bio-Performance. Opracowana została ona w oparciu o rewolucyjną technologię inspirowaną zabiegami medycyny estetycznej. Marka Shiseido przełamuje konwencjonalne rozwiązania w stymulacji komórek skóry i stawia na biotechnologię.

ShiseidoBio-PerformanceGlowRevivalSerum_2

Serum Glow Revival (369 zł / 30 ml), to wielozadaniowe serum, które ma przywrócić skórze jej naturalny blask, młodzieńczy wygląd oraz wewnętrzną energię. Regeneruje i usprawnia system naczyń włosowatych, których dobra kondycja wpływa na jednolitą tonację, równą teksturę oraz jędrność i sprężystość (kontur) skóry. Poprawia nie tylko jakość skóry, ale i pierwsze wrażenie jakie robimy na innych.

Serum przeznaczone jest dla każdego, niezależnie od wieku i typu cery. Ja stosowałam je w okresie wiosenno-letnim, gdy za oknem było ciepło i wilgotno lub gorąco i sucho. Co najbardziej skradło moje serce, to sama formuła kosmetyku. Lekka i delikatna, wchłaniała się w skórę w przeciągu właściwie kilku sekund, absolutnie nie obciążała nawet w najbardziej upalne dni. Wystawiana na słońce skóra, choć chroniona filtrami, to nieco jednak podrażniona i zarumieniona, spijała serum z powierzchni, by brać dla siebie to co najlepsze.

ShiseidoBio-PerformanceGlowRevivalSerum_5

Nawilżenie odczuwalne było natychmiast i na długi czas. Komfort nie do opisania, a to cecha na którą zwracam szczególną uwagę od momentu gdy przetłuszcza mi się cera. Nie umiem znieść dokuczliwej, co gorsza tłustej warstewki na skórze, nawet jeśli produkt działa cuda. Doceniam lekkie, acz skuteczne w działaniu produkty ze zdwojoną siłą. Lubię czuć się dobrze w mojej skórze.

ShiseidoBio-PerformanceGlowRevivalSerum_4

Skóra z każdym dniem stawała się bardziej promienna. Odzyskała świeżość i naturalny blask. Była wygładzona i odprężona. Zmniejszyły się zaczerwienienia i koloryt delikatnie wyrównał, do tego stopnia, że nie miałam problemu z noszeniem delikatnych podkładów czy samego pudru. Wyglądała na zdrową i pełną energii, a przyjemność ze stosowania była nieoceniona.

ShiseidoBio-PerformanceGlowRevivalSerum_7