Nowa odsłona DIOR Addict Lipstick

by

Od momentu swojej premiery w 2001 roku, pomadka do ust Dior Addict Lipstick zaskoczyła swoim stylem prosto z pokazów mody, olśniewającymi i łatwymi w noszeniu odcieniami, a także technologią ułatwiającą uwalnianie koloru jednym gestem, sprawiającym, że kobiety olśniewają urodą… W miarę upływu lat najbardziej uniwersalna pomadka Dior stała się symbolem kobiecości, która potrafi odradzać się nieustannie bez ograniczeń narzuconych sztywnymi kanonami.

Dior Addict 2015

Dior Addict Lipstick objawiają się obecnie w nowej, zachwycającej, nowoczesnej wersji, przekraczając granice blasku sprawiając, że kolor jest żywy i wibrujący. Choć z założenia są pomadkami, to bardzo mi przypominają koloryzujące balsamy, w najlepszym tego słowa znaczeniu. Spełniają absolutnie każde kryterium, które jest moim osobistym wyznacznikiem dla doskonałego produktu do ust. Od samego początku do samego końca. Nakładają się praktycznie same. Prosto ze sztyftu, możemy zapomnieć o pędzelku. Gładko suną po ustach, wypełniając je mniej lub bardziej subtelnym kolorem i dając im ogromną dawkę nawilżenia. Otulają usta cudownie kremowową, komfortową warstewką, dodają świeżości i blasku. Są leciutkie i delikatne. W środku każdego sztyftu znajduje się półprzezroczysty monogram CD w tonacji pomadki, nowoczesna formuła z błyszczącym i nawilżającym efektem top coat. Dzięki unikalnej technologii Dior, zaskakujące wnętrze jest nasycone hydrożelową formułą na całej długości.

Dior Addict Lipstick 2015

Dior Addict Lipstick składa się w 40% z trzech olejków należących do najbardziej błyszczących substancji stosowanych w kosmetyce. Olejek Confort nawilża usta: są pełne, gładkie i ożywione, bez efektu klejenia. Olejek Bouclier optymalnie zwiększa trwałość koloru. Olejek Sensorielle sprawia, że pomadka Dior Addict Lipstick jest kremowa oraz łatwo i płynnie się nakłada… Przyjemność ze stosowania i noszenia jest nie do opisania.

Dior Addict Lipstick 2015

Pośród bogatej palety barw znajdziemy 4 odcienie ‚It-Shades’, szczególnie lansowane w tym sezonie. Każdy z nich ma odpowiednik w postaci lakieru do paznokci. Stworzenie duetów doskonałych nigdy nie było takie proste..

Tribale (451), to perłowy odcień koralowy, z przyciągającymi spojrzenie perłowymi refleksami, odpowiadający urokowi kultowych kolczyków Tribale, które stały się symbolem awangardowej elegancji Dior.

Smile (553), to klasyczny odcień różanego drewna, z efektem naturalnego różu na ustach. Cudownie podkreśla ich barwę, nie wybija się na pierwszy plan, ale i tak nie można oderwać od niego wzroku. Tak, to zdecydowanie mój faworyt! Uśmiech sam ciśnie się na usta..

Wonderful (561), to słodki róż, mieniący się srebrnymi substancjami perłowymi, zaskakujący świeżością, łatwy w noszeniu niezależnie od pory dnia.. lub nocy. Najbardziej delikatny, ale i najbardziej błyskotkowy ze wszystkich.

Be Dior (976), to coś dla fanek nieco mocniejszych ust. Bardzo nowoczesny malinowy róż, zdecydowany, nasączony perłowymi cząsteczkami w tej samej tonacji.

Dior Addict Lipstick 2015

Łatwa w użyciu, a jednocześnie awangardowa linia otwiera nieograniczone możliwości eksperymentowania w poszukiwaniu olśniewającego wyglądu. Znak rozpoznawczy tej pomadki to wszechstronna paleta 35 odcieni w trzech różnych rodzajach blasku, która sprawia, że każda kobieta może błyszczeć na tysiąc i jeden sposobów.

GLOW – Odcienie „na co dzień”, które ożywiają usta naturalnym blaskiem: w odcieniach beżu, różu oraz w łagodnej tonacji koralowej oferującej ponadczasową elegancję.

FLASH – Elektryzujące i odważne tonacje pop, w przykuwających wzrok kolorach pomarańczy i fuksji, umożliwiające wyraźne zaakcentowanie ust.

GLITTER – Odcienie spektakularnie przyciągające i odbijające światło, dzięki wysokiemu stężeniu substancji perłowych i błyszczących drobinek.

Uwielbiam pomadki, które są lekkie, łatwe i szybkie w obsłudze, ich aplikacja nie wymaga użycia lusterka, a ja nie muszę w nie zerkać co kilka minut by mieć pewność, że to co mam na ustach, nadal wygląda nieskazitelnie. Kocham mieć pod ręką takie malowidło, które mogę wyjąć z torebki w każdej chwili i na szybko podrasować swoje usta dając im odrobinę koloru i dużo blasku. Lubię też ponad wszystko czuć się dobrze i komfortowo. Takie właśnie są nowe Dior Addict Lipstick. Roztaczają wokół siebie niespotykaną dotąd aurę, oferując nieprzeciętny komfort i maksymalny blask, który stał się możliwy dzięki nowatorskiej technologii. Jestem pewna, że każda kobieta znajdzie swój odcień. Może nawet nie tylko jeden..

Dior Addict Lipstick 2015 swatchesTribale (451), Smile (553), Wonderful (561), Be Dior (976)

Dior Addict Lipstick 2015 lips

 

Dior Addict Lipstick 2015 TribaleDior Addict Lipstick 2015 Tribale

Dior Addict Lipstick 2015 SmileDior Addict Lipstick 2015 Smile

Dior Addict Lipstick 2015 WonderfulDior Addict Lipstick 2015 Wonderful

Dior Addict Lipstick 2015 Be DiorDior Addict Lipstick 2015 Be Dior