M∙A∙C Viva Glam Miley Cyrus II

by

Viva Glam, to szczególna i wyjątkowa seria pomadek MAC. Każda złotówka ze sprzedaży (za wyjątkiem podatku VAT) przeznaczona jest na pomoc kobietom, mężczyznom i dzieciom dotkniętych wirusem HIV/AIDS. Kupując więc coś dla siebie, pomagamy jednocześnie innym. A pomagać warto!

W wielkim stylu, z tą serią właśnie, powróciła Miley Cyrus! Ikona-rzeczniczka kolekcji VIVA GLAM proponuje dwa nowe, pewne hity: super sexy pomadkę w kolorze jasnego pomarańczu (86 zł), którą możecie u mnie podejrzeć i pasujący do niej perłowy błyszczyk (80 zł).

MacVivaGlamMileyCyrus2_2

Opakowanie w limitowanej edycji z podpisem Miley skrywa w środku sztyft w odcieniu intensywnego ciepłego pomarańczu z czerwonymi tonami. Wykończenie matowe, formuła najprzyjemniejsza jaką można spotkać. Aksamitnie gładka i kremowa. Z łatwością sunie po ustach i pokrywa je mocnym, głębokim kolorem. Nosi się dobrze przez kilka godzin, schodzi równomiernie, pozostawiąjąc po sobie delikatne zabarwienie.

MacVivaGlamMileyCyrus2_3

Jeśli lubicie takie odcienie, biegnijcie do salonu MAC. Jeśli niekoniecznie, biegnijcie i tak, może wybierzecie sobie coś z wcześniejszych edycji.

Opakowania serii Viva Glam od standardowych pomadek MAC wyróżnia czerwony napis, czerwona otoczka i czerwona skuwka (zamiast srebrnej). Z uwagi na szczytny cel na jaki idzie dochód z jej sprzedaży, nie możemy wymienić na nią pustych opakowań w ramach akcji Back 2 MAC.

MacVivaGlamMileyCyrus2_lips