Wygraj zestaw kosmetyków RITUALS. ZAKOŃCZONE.

by

Zgodnie ze złożoną niedawno obietnicą mam dla Was niespodziankę. Smakowity zestaw marki RITUALS, do której wiem że macie w PL utrudniony dostęp, a zachwytów zewsząd coraz więcej i chęci na wypróbowanie mocno rozbudzone. Znajdziecie w środku piankę pod prysznic (pełnowymiarowa), olejek pod prysznic (pełnowymiarowy), peeling (wersja mini) oraz balsam do ciała (wersja mini).

Rituals

Zasady dokładnie takie jak ostatnio.

Aby wziąć udział w rozdaniu wystarczy obserować mojego bloga przez dowolny portal społecznościowy – w pierwszym punkcie ‚Obserwuję blog’ wpiszcie nazwę portalu społecznościowego, przez jaki obserwujecie blog (FB, Instagram, Twitter, Bloglovin). Później w punkcie dotyczącym ‚Waszego’ portalu społecznościowego podajcie jako kto obserwujecie. Jeśli obserwujecie na kilku portalach, wypełnijcie oczywiście pozostałe punkty, ale to opcja dla chętnych, wystarczy 1 portal.

Blogroll – jeśli macie dodany mój blog do blogrolla, upewnijcie się, że aktualizuje on moje posty. Jeśli nie, usuńcie obecny i dodajcie go na nowo.

a Rafflecopter giveaway

Nie musicie nigdzie formularza wysyłać. Po wypełnieniu danego punktu i kliknięciu ‚Enter’, automatycznie ta informacja się zapisuje i do mnie dociera. Ostatnio nie było problemu, myślę że i tym razem sobie poradzicie.

Mam nadzieję, że wszystko jasne? Jeśli macie jakieś wątpliwości czy pytania, dajcie znać.

Rozdanie potrwa tydzień. W ciągu 2-3 dni ogłoszę zwycięzcę w tym poście.

Powodzenia!

*****

EDIT – 22.08.2015

Zestaw RITUALS leci do INFINITY BLOG. Gratulacje! Poproszę o maila z adresem do wysyłki.

Pozostałym dziękuję bardzo za udział w zabawie i zapraszam na kolejne.

No tags