Phyto-Touches de SISLEY Sun Glow. Duo Peche Doree.

by

Okres wiosenny / letni / wakacyjny / urlopowy, to czas gdy zdecydowanie częściej sięgamy po produkty brązujące czy odcienie z domieszką słonecznego brązu. Moim niekwestionowanym ulubieńcem od zeszłego roku jest Phyto-Touche Illusion d’Eté marki Sisley. Cieszy nie tylko oko w opakowaniu, ale i na policzku. Przepięknie ociepla, podkreśla opaleniznę i bajecznie rozświetla! Sięgam po niego wyjątkowo często i mogę bez wahania nazwać go swoim letnim ulubieńcem!

Na produkty brązujące zerkam zawsze z wielkim pożądaniem. Szczególnie gdy to produkty jednej z moich ulubionych marek. Oczywistym więc było, że duet Phyto-Touches de Sisley Sun Glow w odcieniu Duo Peche Doree zwróci moja uwagę i zawróci w głowie w ciągu kilku krótkich chwil. O ile po Phyto-Touche Illusion d’Eté sięgam z największą radością wiosną i latem, o tyle z tym duetem mam ochotę zaprzyjaźnić się niezależnie od aury za oknem.

Phyto-Touches De Sisley Sun Glow Duo Peche Doree

Jaśniejszy odcień to delikatnie brzoskwiniowy beż, który możemy stosować jako puder wykończeniowy lub mieszać według uznania z częścią ciemniejszą w postaci złotego brązu. Jego również możemy nałożyć na całą twarz, bo choć w opakowaniu ma całe mnóstwo malutkich skrzących drobinek, to na skórze są właściwie niezauważalne. Ja najczęściej omiatam całą twarz jaśniejszym odcieniem, a brązerem podkreślam kości policzkowe. Nie stosuję już typowego brązera do konturowania ani rozświetlacza. Sun Glow mi je wszystkie zastępuje. Pięknie konturuje, optycznie wyszczupla i dyskretnie rozświetla.

Phyto-Touches De Sisley Sun Glow Duo Peche Doree

Pudry idealnie komponują się ze skórą i dają efekt jedwabistej, opalonej cery. Mają wyjątkowo delikatną formułę, dzięki czemu łatwo się rozprowadzają, podkreślając wybrane obszary twarzy. Jak zwykle w przypadku produktów marki Sisley, naładowane są dobroczynnymi składnikami. Wyciągi z głogu i nagietka zapewniają miękkość i uczucie komfortu, kamelia działa zmiękczająco, malwa nawilża i łagodzi, a lipa dodatkowo wygładza.

Sun Glow Duo Peche Doree to jeden z tych odcieni, który możemy włożyć bez zastanowienia czy będzie pasował do makijażu oka czy ust. Będzie! Pasuje do wszystkiego, zawsze i wszędzie. Skóra natychmiast nabiera słonecznego blasku, a ja w niego ubrana czuję się świeżo i promiennie. Tak jak lubię!

Phyto-Touches De Sisley Sun Glow Duo Peche Doree swatches

Phyto-Touches De Sisley Sun Glow Duo Peche Doree face