CLINIQUE Pop Lip Colour + Primer. Poppy Pop, Sweet Pop, Punch Pop, Plum Pop.

by

Pop Lip Colour + Primer, bogata w pigment koloryzujący pomadka do ust i baza wygładzająca w jednym, to nowa formuła w szeregach marki Clinique. Dostępna w 16 radosnych, zalotnych odcieniach, podzielonych na 4 gamy kolorystyczne – nude, beże, róże i fiolety. Skradła już wiele kobiecych serc, a to dopiero początek!

Clinique Pop Lip Colour Primer

“Podkreślając usta szminką, chcę, by utrzymała się na skórze przez cały dzień. Żywe odcienie Clinique Pop Lip Colour + Primer wystarczy nałożyć raz. Wbudowana baza i trwały kolor to duet idealny, który odważnie podkreśli Twoje usta” – wyjaśnia Jenna Menard, Global Colour Artist marki Clinique.

Clinique Pop Lip Colour Primer

Nakładanie Pop Lip Colour + Primer (99 zł) to niezaprzeczalna przyjemność. Na szczególną uwagę zasługuje ich wyjątkowa, bajeczna wręcz kremowość. To dzięki wbudowanej bazie, która sprawia że kolor nie tylko gładko rozprowadza się na ustach, ale stają się one przy tym aksamitne w dotyku. Pomadki otulają je mięciutką, gładką, niezwykle komfortową warstewką. Odcienie są mocne i intensywne. Wystarczy jedno pociągnięcie sztyftem by uzyskać pełne krycie i równomierny kolor.

Clinique Pop Lip Colour Primer Clinique Pop Lip Colour Primer

Usta ubrane w Pop Lip Colour + Primer są pięknie podkreślone i wygładzone. Kolor nie blednie w miarę upływu czasu, a aksamitne wykończenie utrzymuje się na skórze przez kilka kolejnych godzin od aplikacji. Spokojnie wytrzymają mniejszy posiłek, kawę czy herbatę. Ewentualnych poprawek będziemy zmuszone dokonać po ok 5-6 godzinach.

Clinique Pop Lip Colour Primer

Jakby tego było mało, formuła pomadek, powstała na bazie masła shea i murumuru, tworzy na powierzchni ust mieszankę polimerową, zapewniając skuteczne nawilżenie. Usta są odżywione i wypełnione. Tyle dobrego w jednym małym sztyfcie! Musicie je koniecznie wypróbować.

Clinique Pop Lip Colour Primer swatches

Clinique Pop Lip Colour Primer lipsPoppy Pop, Sweet Pop, Punch Pop, Plum Pop

Clinique Pop Lip Colour Primer Poppy PopPoppy Pop

Clinique Pop Lip Colour Primer Sweet PopSweet Pop

Clinique Pop Lip Colour Primer Punch PopPunch Pop

Clinique Pop Lip Colour Primer Plum PopPlum Pop