CHANEL Chance Eau Vive EDT

by

Choć perfum w mojej kolekcji można znaleźć bez liku, to wiosna i lato od ponad 2 lat upływa mi pod znakiem Chanel CHANCE! To zapachy, które przywołują same dobre myśli i nastroje (podobnie jak ukochane Coco Mademoiselle), pasują do mnie w każdy dzień i w każdych okolicznościach. Sięgam po nie tak często, że flakony stoją na samym brzegu półki.. choć gdyby stały dalej i tak bym je szybko znalazła.. ale po co? Chcę mieć je przy sobie, na wyciągnięcie ręki! Zawsze!

Chanel Chance Eau Vive

CHANCE jest jak szelest powietrza, jak promyk słońca na niebie w najbardziej pochmurny dzień. Nieprzewidywalne i przelotne doznanie.. Każdy z nich ma w sobie COŚ! Radość, wolność, beztroskę i szczęście! Mogłabym je czuć na sobie przez cały czas, nigdy nie mam dość! Wersja zielona Eau Fraiche, to niepodważalna i obezwładniająca świeżość! Wersja różowa Eau Tendre nieco pikantna, pudrowa, z małym pazurem. Wersja żółta, klasyczna Chance, to z kolei niezobowiązująca elegancja, najbardziej wytrawna i diabelnie seksowna! Gdy tylko je poczujesz, wszystko się zmienia. Serce zaczyna mocniej bić, na ustach pojawia się uśmiech. To chwila, którą chcesz uchwycić dla siebie na jak najdłużej.

Chance doesn’t just happen. You make it happen.

Chanel Chance Eau Vive

Świętując dwunastolecie istnienia zapachu, do rodziny CHANCE dołącza tego lata Chance Eau Vive. Nowa wersja tej szczęśliwej mikstury, to kompozycja porażająca swoją energią i świeżością. Daje nadzwyczajną moc i siłę. Koncentruje w sobie energię, która przepełnia nas już od pierwszych sekund.

Chanel Chance Eau Vive

Początek jest bardzo orzeźwiający, wypełniony ze wszech miar cytrusami. Stopniowo odkrywają się jaśmin i białe piżmo, które pełnią kluczową rolę w rodzinie zapachów CHANCE. Bazę dla tej kompozycji stanowi wetiwer, drzewo cedrowe i irys. Grejpfrut, którego możemy znaleźć już w pierwszym zapachu Chance, a którego ja w Eau Vive czuję najmocniej, dodaje całości nieco zaskakującej nutki goryczy. Nie ucieka, nie otumania na chwilę.. osiada na skórze i pulsuje..

Chanel Chance Eau Vive

Chanel Chance Eau Vive

Eau Vive to istna bomba energetyczna! Wibruje, buzuje, tryska optymizmem, radością i szczęściem. Doskonała propozycja dla młodych kobiet, które kochają życie i czerpią z niego garściami. Choć nie przebiły mojego ukochanego zielonego Eau Fraiche, to na pewno będą mi często towarzyszyć podczas tegorocznego lata. Jeśli wybierałabym się na urlop w tropiki, nie wykluczam, że zabrałabym ze sobą właśnie jego. Pobudza i orzeźwia nawet w najbardziej upalny dzień. Nie da się go przedawkować, bo czy da się przedawkować szczęście?!

… if chance won’t come to you, then you must simply go find your chance …

Chanel Chance Eau Vive