Wygraj paletę URBAN DECAY Naked On The Run. ZAKOŃCZONE.

by

Zgodnie z obietnicą jaką złożyłam kilka dni temu na Facebooku, mam dla Was małą niespodziankę. Paleta Urban Decay Naked On The Run, w której znajdziecie wszystko by stworzyć kompletny wakacyjny (i nie tylko) look – 6 cieni do powiek, róż, brązer, pełnowymiarowy błyszczyk do ust oraz podróżne wersje kredki do oczu i tuszu do rzęs. Chyba fajna, prawda?

ud

Aby wziąć udział w rozdaniu wystarczy obserować mojego bloga przez dowolny portal społecznościowy – w pierwszym punkcie ‚Obserwuję blog jako’ wpiszcie nazwę portalu społecznościowego, przez jaki obserwujecie blog (FB, Instagram, Twitter, Bloglovin). Później w punkcie dotyczącym ‚Waszego’ portalu społecznościowego podajcie jako kto obserwujecie. Jeśli obserwujecie na kilku portalach, wypełnijcie oczywiście pozostałe punkty, ale to opcja dla chętnych, wystarczy 1 portal.

WAŻNE:

Blogroll – jeśli macie dodany mój blog do blogrolla, upewnijcie się, że uaktualnia on moje posty. Wiem, że niektórzy mają dodany stary adres (beautyandmac) i on aktualizacji robić wkrótce już nie będzie, bo nie przedłużyłam ważności tej domeny, bo za dużo było bałaganu z przekierowaniami! Po ostatniej zmianie szablonu też coś się porobiło, najlepiej więc usuńcie to co macie i dodajcie blog od nowa.

a Rafflecopter giveaway

Nie musicie nigdzie formularza wysyłać. Po wypełnieniu danego punktu i kliknięciu ‚Enter’, automatycznie ta informacja się zapisuje i do mnie dociera. Ostatnio nie było problemu, myślę że i tym razem sobie poradzicie.

Mam nadzieję, że wszystko jasne? Jeśli macie jakieś wątpliwości czy pytania, dajcie znać.

Rozdanie potrwa do 24 czerwca północy czasu polskiego. W ciągu 2-3 dni ogłoszę zwycięzcę. Zdradzę Wam również w sekrecie, że będę miała coś dla Was również w lipcu, ale póki co cicho sza 😉

Powodzenia!

——-

EDIT – 28.06.2015

Paleta leci do Ewelina K. Gratulacje! Poproszę Cię o maila z adresem do wysyłki.

Pozostałym dziękuję bardzo za udział w zabawie i zapraszam już wkrótce na kolejną niespodziankę. Tym razem będzie coś dla ciała.. Nic więcej nie zdradzę, poza tym że będzie to marka, do której macie mocno utrudniony dostęp w PL 😉

No tags