DIOR Rouge Dior Brillant

by

Zjawiskowy połysk. Olśniewający efekt. Historia sięgająca 1981 roku, w którym odbyła się premiera pierwszej pomadki Rouge Brillant Dior. Dziś pojawia się w nowym, współczesnym wydaniu. Pomadka? Błyszczyk? Lakier? Według mnie – wszystko w jednym!

Dior Rouge Dior Brillant

Konsystencja delikatnego, dobrze zwartego balsamu. Idealnie sunie po ustach i otula je gładką powłoczką. Stworzenie tak cienkiej powłoki zawierającej wysokie stężenie substancji pielęgnacyjnych zasługuje na wielkie brawa. Rouge Dior Brillant zapewniają uczucie pełnego komfortu dla ust, jednocześnie uwalniając w ich głębszych warstwach kompleks zawierający antyoksydacyjną witaminę E, połączoną z aktywnym składnikiem wypełniającym, który stymuluje syntezę kolagenu.

Dior Rouge Dior BrillantPrecyzyjny aplikator, wyposażony w unikalny dozownik, nakłada odpowiednią porcję pomadki, modelując usta i sprawiając, że kolor ma właściwą intensywność. Nawet przy mocnych kolorach nie potrzebujemy pędzelka, aplikator jest tak dobrze wyprofilowany, że właściwie jednym ruchem jesteśmy w stanie perfekcyjnie podkreślić kontur ust.

Dior Rouge Dior Brillant

Nowoczesna formuła płynnej pomadki Rouge Dior Brillant wykazuje dogłębne właściwości pielęgnacyjne, precyzyjnie przy tym rozświetlając. Przepiękny blask sprawia, że czerwień ust Dior ukazuje nowy wymiar kobiecości. To nasz nowy perfekcyjny sojusznik urody.

BLASK – PIELĘGNACJA – KOLOR

Dior Rouge Dior Brillant

Choć wyglądają jak tradycyjne błyszczyki, to mają moc jak najlepsze pomadki, a efekt jaki po sobie pozostawiają jest iście lakierowany. Dla mnie to hybryda, jedna z fajniejszych z jaką moje usta miały do tej pory przyjemność obcować. Dają świetne krycie, nasycony kolor i absolutnie obłędny lustrzany połysk. Usta lśnią się i mienią jak oszalałe. Są wygładzone, wypełnione i pięknie wymodelowane. Wyglądają jak milion dolarów!

Dior Rouge Dior Brillant

W ofercie Rouge Dior Brillant znajdziemy 12 odcieni. Równowaga pomiędzy blaskiem i intensywnością sprawia, że każda kobieta ma możliwość dobrania idealnego koloru właśnie dla niej! U mnie możecie zobaczyć trzy z nich. Delikatny róż 359 Miss, ciepłą czerwień z domieszką pomarańczki 844 Trafalgar oraz kultową klasyczną czerwień 999.

999: 3 cyfry przynoszące szczęście, w hołdzie dla pomadek 9 i 99 stworzonych przez Christiana Diora, który pragnął „ubierać kobiece uśmiechy”. Perfekcyjna, legendarna czerwień Diora staje się błyszcząca, spełniając marzenie kreatora mody, który pragnął, aby „czerwień była jak najbardziej błyszcząca, świetlista i krwista… lecz bez popadania w przesadę”.

Dior Rouge Dior Brillant

Wraz z Rouge Dior Brillant pojawiło się w ofercie marki dwanaście nowych odcieni pomadki Rouge Dior (w Polsce sześć), tak aby każda pomadka w płynie miała swój odpowiednik w tym samym kolorze pomadki klasycznej. Dzięki tym duetom możemy więc stworzyć na ustach niepowtarzalne mixy koloru i blasku.

Dior Rouge Dior Brillant 359 Miss

Mój duet obejmuje piękny delikatny róż 359 Miss. Pomadka jest bajecznie kremowa, jej aplikacja na usta to czysta przyjemność. Intensywność odcienia możemy stopniować przez nakładanie kolejnych warstw. Może być subtelnie, ale i bardziej wyraziście. Jak sobie tylko chcemy. Usta ubrane w Rouge Dior są wygładzone i pięknie podkreślone.

Dior Rouge Dior Brillant 359 Miss

Nie muszę chyba mówić, że to mój ulubiony odcień z całej tej kolorowej gromadki. Cudownie odświeża i rozpromienia lico. Solo lub w duecie z pomadką w płynie. Przepiękny!

Rouge Dior Brillant swatchesRouge Dior Miss, Rouge Dior Brillant Miss / Trafalgar / 999

Rouge Dior Brillant Miss Trafalgar 999Rouge Dior Brillant Miss, Trafalgar, 999

Rouge Dior Brillant 359 Miss LipsRouge Dior Miss, Rouge Dior Brillant Miss, w duecie

Rouge Dior Brillant Miss LipsRouge Dior Brillant Miss

Dior Rouge Dior Brillant Trafalgar LipsRouge Dior Brillant Trafalgar

Rouge Dior Brillant 999 LipsRouge Dior Brillant 999