Thierry Mugler ANGEL Eau Sucrée EDT 2015

by

Kocha się Go lub nienawidzi, ale nie sposób przejść obok Angel obojętnie. Zapada w sercu i pamięci raz na zawsze. Czy tego chcesz czy nie.. Angel Eau Sucrée, letnia, pyszna interpretacja tej kultowej wody perfumowanej jest jak pachnący cukierek, zrodzony z pikantnego powiewu świeżości i zachwycających anielskich uciech. Rozbudzi Twój apetyt i zabierze Cię w podróż do świata cukierkowej przyjemności.

Thierry Mugler ANGEL Eau Sucrée EDT 2015

Angel Eau Sucrée (269 zł / 50 ml) letnia, dużo lżejsza odsłona klasyka, to wyborne połączenie orzeźwiającego sorbetu z czerwonych owoców, słodkiej karmelizowanej bezy oraz aromatycznej wanilii i paczuli. Apetyczny, uzależniający i pożądany, jego składniki powodują skrajne, zderzające się ze sobą wrażenia zmysłowe: gorący i zimny, słodki i pikantny, chrupki i rozpływający się w ustach, świeży i zmysłowy.

Thierry Mugler ANGEL Eau Sucrée EDT 2015

Są soczyste porzeczki i dużo karmelu. Jest owocowo i słodko, ale ta słodycz jest idealnie wyważona. Nie jest męcząca, zbyt landrynkowa ani ulepkowata. Można się nią zajadać bez umiaru.. Gdy do gry dołącza wanilia i paczula, robi się zmysłowo i nieco orientalnie. To przywołanie ekstremalnej, czarującej i urzekającej, uwodzicielskiej kobiecości, “esencja kobiety” według Thierry’ego Muglera. Przez cały czas czuć w tle znaną nam dobrze Aniołkową paczulową ziemistość i ‘piwniczość’, ale w akompaniamencie karmelu i owoców, zdaje się być ujarzmiona do granic możliwości.

Thierry Mugler ANGEL Eau Sucrée EDT 2015

Flakon Eau Sucrée to soczystość przezroczystego błękitu, chrupkiego jak cukierki. Gwiazda-ikona oświetlona perłowymi refleksami, przywołuje najlepsze wspomnienia dzieciństwa: posypana cukrem, zmienia się w prawdziwy słodki przysmak.. ale ma 0 kalorii!

Thierry Mugler ANGEL Eau Sucrée EDT 2015

Eau Sucrée to nadal Angel, nie dajcie się zwieść. Nie sposób pomylić go z innym zapachem. Nie brakuje mu pazura i zadziorności, choć jest zdecydowanie łatwiejszy w odbiorze, bezpieczniejszy, grzeczniejszy i bardziej ułożony. Daje się szybko oswoić. Jest zmysłowy i niesamowicie seksowny, podczas gdy klasyk kipi wręcz czystym erotyzmem. Delikatnie otula i uwodzi, ale nie przydusza jak klasyk, nie jest tak cielesny, zaborczy, agresywny i drapieżny. Eau Sucrée nie atakuje, nie zmusza do niczego.

Thierry Mugler ANGEL Eau Sucrée EDT 2015

Kobieta Angel Eau Sucrée jest odważna, zmysłowa i seksowna, ale nie prowokuje jak kobieta Angel. Jest bardziej dziewczęca. Świadoma własnej wartości i bezgranicznie wolna..

Myślę, że pokochają go nie tylko fanki Angel, ale i osoby, dla których był on za ciężki, za dziki i zbyt bezczelny. Eau Sucrée, choć ma te same korzenie, idzie w inną stronę. Nadal diabelnie ekscytuje i na swój sposób obezwładnia, ale jest subtelniejszy.. lekki, kremowy, puszysty i bardzo smakowity..

Thierry Mugler ANGEL Eau Sucrée EDT 2015