SISLEY Super Soins Solaires 2015. Kolekcja kosmetyków słonecznych.

by

Mamy tylko jedną skórę i aby mogła jak najdłużej pozostawać piękna i młoda, musimy chronić jej kapitał słoneczny. Marka Sisley już od 25 lat oferuje nam kosmetyki do opalania, wykraczające poza zwykłą ochronę przeciwsłoneczną. Wszystkie produkty wzmocnione są aktywnymi składnikami pielęgnacyjnymi, przeciwdziałają przedwczesnemu starzeniu skóry, niwelują skutki działania słońca i wspierają naturalny proces samoobrony skóry. Bogata w wieloletnie doświadczenia w dziedzinie ochrony przeciwsłonecznej marka Sisley, wraca w tym roku do kwestii profilaktyki i ochrony przeciwsłonecznej oferując nową kolekcję kosmetyków słonecznych do twarzy i ciała.

SISLEY Super Soins Solaires 2015

Aby chronić skórę i zachować swój kapitał słoneczny musimy zabezpieczyć się zarówno przed promieniowaniem UVB, odpowiedzialnym za poparzenia słoneczne, jak i promieniowaniem UVA, przenikającym do głębszych warstw skóry i generującym tam wolne rodniki – odpowiedzialne za proces starzenia skóry. Sisley w formule Super Soins Solaires stosuje kompleks filtrujący, będący połączeniem 4 filtrów o wysokiej skuteczności przeciwko promieniowaniu UVA i UVB, zapewniając dzięki temu ścisłą ochronę przed: poparzeniem słonecznym oraz fotostarzeniem, które pod wpływem wolnych rodników generuje powstawanie zmarszczek, przebarwień i wiotczenie skóry.

Te niezwykle skuteczne filtry oferowane są w dwóch stopniach ochrony do twarzy i ciała:
• 2 nowości do TWARZY: SPF15 oraz SPF50+ / PA++++
• 2 nowości do CIAŁA: SPF15 oraz SPF30 / PA+++

Sisley Super Soins Solaires 2015

Gama kosmetyków Super Soins Solaires poza tym, że chroni przed promieniowaniem UV, łączy w sobie 4 działania pielęgnacyjne, aby skutecznie przeciwdziałać szkodom powodowanym przez słońce:

1. Działanie przeciwrodnikowe – w nowych formułach wykorzystano kluczowe składniki pielęgnacyjne zabezpieczające skórę przed wolnymi rodnikami i przeciwdziałające stresowi oksydacyjnemu, który jest główną przyczyną fotostarzenia (zmarszczki, przebarwienia, wiotczenie skóry).

2. Ochrona komórkowego DNA – dzięki ekstraktom z szarotki alpejskiej i łagodnego, białego łubinu, gama Super Soins Solaires przyczynia się do zachowania integralności DNA komórkowego, co jest warunkiem ich prawidłowej odnowy.

3. Wzmocnienie funkcji bariery ochronnej skóry – wyciąg z szarotki alpejskiej oraz olejek kameliowy dodatkowo wzmacniają funkcję ochronnej bariery skórnej, przyczyniając się do utrzymania optymalnego poziomu nawilżenia i poprawiając odporność na agresywne czynniki zewnętrzne.

4. Nawilżenie, odżywienie i ochrona – aby rekompensować przesuszenie i odwodnienie skóry powodowane przez promieniowanie słoneczne, formuły zostały wzbogacone olejkiem słonecznikowym, olejkiem kameliowym, wyciągiem z mango oraz z masła Karité, które pielęgnują skórę i upiększają cerę.

Sisley Super Soins Solaires 2015

Krem, mgiełka, olejek… zgodnie z tradycją marki, aksamitne konsystencje Super Soins Solaires stają się jeszcze bardziej zmysłowe, komfortowe i przyjemne. Niewidoczne, ale wciąż obecne, są wodoodporne, by można było kąpać się bez przeszkód. Naturalnie perfumowane olejkami eterycznymi z szałwii i majeranku lub lawendy i geranium, zachowują aromatyczny zapach, który stanowi ich znak rozpoznawczy.

Wśród produktów do twarzy znajdziemy pielęgnacyjny krem do opalania Super Soin Solaire Visage Protecteur de jeunesse  SPF 15 (715 zł / 60 ml). Zapewniający średni poziom ochrony krem, ma gęstą, kremową, jednocześnie bardzo delikatną i nietłustą konsystencję. Nakłada i rozsmarowuje się na twarzy błyskawicznie. Równie szybko się wchłania i stapia ze skórą, nie pozostawiając po sobie białej warstwy. Aplikacja nań podkładu nie stanowi najmniejszego problemu. W ciągu dnia krem nie powoduje przyspieszonego świecenia się skóry i dobrze trzyma mat. 

Sisley Super Soins Solaires 2015

Używam kremu dopiero od 3 tygodni, ciężko mi więc zapewnić o długofalowym nawilżeniu, ale przez cały ten czas mojej skórze niczego nie brakowało. Czuła i czuje się komfortowo, zakładam więc, że poziom nawilżenia jest co najmniej utrzymany!

Sisley Super Soins Solaires 2015

W kolekcji do ciała znajdziemy Super Soin Solaire Protecteur de jeunesse  Braume Lactee Corps SPF 30 / PA+++ (450 zł / 150 ml). Pierwsze co zwraca uwagę w tym produkcie, to forma opakowania i idąca za nią zmiana formuły. Sisley zrezygnował z tubek i kremowych konsystencji na rzecz wielokierunkowego sprayu, który umożliwia wygodne i równomierne rozprowadzenie kosmetyku. Jest idealny na wakacje czy leniwy weekend za miastem i doskonale przystosowany do zawartości.

Sisley Super Soins Solaires 2015

Mleczna mgiełka, zapewniająca wzmocnioną ochronę dla jasnej skóry, przypomina swoją formułą lekki balsam. Rozprowadza się z łatwością, szybko się wchłania i pozostawia po sobie wrażenie miękkości i poczucie komfortu. Już sobie wyobrażam jak wielką przyjemność będzie sprawiać spryskiwanie tą mgiełką rozgrzanej słońcem skóry.

Sisley Super Soins Solaires 2015

W nowej kolekcji słonecznej Sisley wykorzystano największe innowacje w dziedzinie przeciwdziałania starzeniu, dla zapewnienia zoptymalizowanej ochrony, dzięki: zaawansowanej technologii filtrów słonecznych, nowym aktywnym składnikom wzmacniającym ochronę komórek skóry i ich DNA oraz formułom wodoodpornym, bez efektu białej warstwy. Zachowano jednocześnie to, co najlepsze w dawnych formułach: doświadczenie w pielęgnacji, sensoryczne konsystencje, efekt upiększający oraz gwarancję trwałej i promiennej opalenizny.

Sisley Super Soins Solaires 2015

Skóra ubrana w kosmetyki słoneczne Sisley jest doskonale chroniona przed fotostarzeniem. Pojawienie się przebarwień i oznak wieku jest spowolnione. Odżywiona i nawilżona skóra jest piękna i pełna blasku, może opalać się równomiernie i trwale. Zadbajmy o nią. Mamy ją tylko jedną!