M·A·C is Beauty. Fluidline.

by

Najnowsza kolekcja MAC is Beauty, to raj dla takich wielbicielek kresek jak ja! 16 fluidline’ów! Do wyboru, do koloru. Większość (o ile nie wszystkie) to dobrze nam znane, odgrzewane, ale jakże tym razem smakowite kotlety. Jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wierzę nawet, że ciężko będzie ograniczyć swój wybór tylko do jednego!

Mac Is Beauty Collection Fluidline

Czym jest Fluidline (74 zł) wiecie chyba wszyscy. Z założenia eye liner żelowy, w zależności jednak od koloru i wykończenia może być również stosowany jako cień na całą powiekę lub baza pod cienie pudrowe. Kombinacji mamy bez liku, możemy popłynąć i dać ponieść się wyobraźni. Wszystkie chwyty dozwolone! Kocham je całym moim sercem, na nich uczyłam się malować kreski i po dziś dzień uważam je za najlepsze eye linery ever! Moją kolekcję pokazywałam Wam już we wpisie Kreskowe love, dziś przedstawiam kolejną piąteczkę.

Mac Is Beauty Collection Fluidline

Mac Is Beauty Collection Fluidline

Każdy inny, każdy wyjątkowy! Trzy z nich, metaliczno-drobinkowe, mogą służyć nam za liner, ale aż proszą się o stosowanie jako cienie na całą powiekę. Ukazują wtedy swoje prawdziwe oblicze. Brassy (metaliczne złoto), Deliciously Rich (średni brąz ze złotym shimmerem) i Midnight Snack (metaliczna szarość). Mają dość luźną konsystencję, więc z aplikacją i blendowaniem nie ma najmniejszego problemu. Potrzebują chwili by zaschnąć i wtopić się w skórę, a my mamy czas by zrobić z nimi co tylko chcemy.

Mac Is Beauty Collection Fluidline BrassyBrassy

Mac Is Beauty Collection Fluidline Deliciously RichDeliciously Rich

Mac Is Beauty Collection Fluidline Midnight Snack Midnight Snack

Lowlights (ciemny brąz) i Shade (ciemna, głeboka zieleń) to gładkie maty, o bardziej gęstej konsystencji. O ile pierwszy z nich ładnie sunie po powiece i zmalowanie kreski zajmuje zaledwie moment, to z tym drugim gagatkiem miałam mały problem. Okazał się dość suchy i zbity, przez co niełatwo było nabrać go na pędzel. Smutek wielki, bo kolor jest przepiękny! Znalazłam jednak na niego sposób! Wystarczyło delikatnie zwilżyć pędzelek i po kłopocie!

Mac Is Beauty Collection Fluidline LowlightsLowlights

Mac Is Beauty Collection Fluidline ShadeShade

Kocham je i wielbię! Wszystkie razem i każdego z osobna! Aż czasem żałuję, że mam tylko dwoje oczu i tak małe powieki..

Mac Is Beauty Collection Fluidline swatchesBrassy, Deliciously Rich, Midnight Snack

Lowlights, Shade

Mac Is Beauty Fluidline Shade makeupShade

Mac Is Beauty Fluidline Deliciously Rich Lowlights makeupgórna i dolna powieka – Deliciously Rich, kreska – Lowlights

Mac Is Beauty Fluidline Deliciously Rich Lowlights makeup

Kilka innych odcieni z tej kolekcji, takich jak Silverstroke, Macroviolet, Ivy, Blitz & Glitz, Waveline oraz Blacktrack, możecie zobaczyć we wpisie Kreskowe love.