Kiehl’s Creme de Corps

by

Balsam do ciała Creme de Corps, to jeden ze sztandarowych produktów marki Kiehl’s. Ma rzesze fanek na całym świecie. Dlaczego? Bo jest fantastyczny! Co takiego robi? Już Wam mówię..

Kiehl's Creme De Corps

Jeszcze balsam, czy może już masło? Coś pomiędzy. Creme de Corps ma konsystencję lekkiego, średnio gęstego balsamu, a moc nawilżania jak najlepsze, najbardziej treściwe masło. Wystarczy go niewiele na pokrycie całego ciała. Przyjemnie kremowy, rozsmarowuje się na skórze ekspresowo. Równie szybko się wchłania (pod warunkiem, że nie przesadzimy z ilością, potrzeba go odrobina). Nie pozostawia po sobie dokuczliwej lepiącej warstwy, raczej nawilżającą poświatę. Czuję jakby skóra była nią delikatnie otulona, nie tylko od razu po aplikacji, ale i kilka godzin później. Gdy biorę prysznic na drugi dzień, ona nadal jest i choć teoretycznie ją z siebie zmywam, to wysoki poziom nawilżenia zostaje zachowany. Skóra nadal jest fantastycznie zmiękczona i wygładzona. Nawet najbardziej suche rejony ciała zostają szybko ‘znokautowane’.

Kiehl's Creme De Corps

Choć to z założenia balsam do ciała, to genialnie sprawdza się również w roli kremu do rąk i tutaj doceniam go szczególnie. Moje dłonie (i skórki) bardzo szybko się przesuszają i potrzebują intensywnej regeneracji. Moja regularność ogranicza się na ogół do stosowania raz dziennie – na noc – w związku z tym produkt jaki na dłonie kładę musi być prawdziwą bombą odżywczą. Creme de Corps taką bombą właśnie jest! Każdego ranka moje dłonie są miękkie, wygładzone i doskonale nawilżone. W ciągu dnia pozostają w świetnej kondycji, a ja nie odczuwam potrzeby nałożenia nań kolejnej warstwy specyfiku, bo wiem, czuję, że wystarczającą porcję dostały poprzedniego wieczoru.

Kiehl's Creme De Corps

Creme de Corps nie posiada zapachu, dzięki czemu jest nie tylko idealnym nawilżaczem na noc, ale i na dzień. Nie będzie ‘kłócił się’ z naszymi perfumami, on jest bohaterem drugiego planu.

Kiehl's Creme De Corps

Nie bez powodu, to jeden ze sztandarowych produktów marki Kiehl’s. Nie bez powodu ma rzesze fanek na całym świecie. Powodów jak widać jest całe mnóstwo!