SISLEY Phyto-Eye Twist. Topaze, Bronze, Lagoon, Marine, Havana.

by

Po wielkim sukcesie Phyto-Lip Twist, Sisley proponuje kolejny kosmetyk z motywem zebry, nową kolekcję wysuwanych, wodoodpornych kredek XL do oczu. Głębokie, magnetyczne barwy, do obrysowania, cieniowania i podkreślenia spojrzenia jednym ruchem! Zabawne i wygodne, mieszczą się w każdej torebce, nie wymagają temperowania, możemy mieć je z sobą w każdych okolicznościach, zabrać gdzie tylko chcemy.. Ja zabrałam je na plażę!

Sisley Phyto-Eye Twist

Elegancka, graficzna zebra kryje całą gamę barw, czystych i intensywnych, ozdabiających spojrzenie pięknymi kolorami. W ofercie znajdziemy aż 8 odcieni, u mnie możecie zobaczyć 5 z nich: 1 Topaze – brąz z akcentami różu i drogocennego złota, 2 Bronze – szarozielony z akcentami złota, 5 Lagoon – mocny błękit, 6 Marine – głęboki odcień indygo z refleksami oraz 7 Havana – płomienny mahoń z nutką miedzi. Każdy jeden piękny i na swój sposób wyjątkowy.

Sisley Phyto-Eye Twist

Operuje się Phyto-Eye Twist (155 zł) szybko i wyjątkowo przyjemnie! Mocno nasycone pigmentem dają pełne krycie już po jednej warstwie. Cudownie miękka formuła gładko sunie po skórze. Tworzy na niej równomierną, intensywną w kolorze powłoczkę. Rozprowadza się z wielką łatwością, jest bajecznie kremowa i delikatna. Przez kilka chwil po nałożeniu pozostaje ‘luźna’ i mamy troszkę czasu by ją rozblendować i wykończyć makijaż. Nie ma z tym najmniejszego problemu. Możemy użyć pędzla lub rozetrzeć krawędzie palcem. Ja najczęściej sięgam po pędzel, ale próbowałam również ‘w biegu’ robić to palcami i efekt był równie świetny. 

Sisley Phyto-Eye Twist

Idealny format jumbo, ani zbyt gruby, ani zbyt cienki, będący czymś pomiędzy klasyczną kredką a cieniem w sztyfcie, sprawia że kredki sprawdzają się idealnie zarówno jako cień do powiek, do obrysowania oka lub jako eyeliner. Możemy również użyć ich jako bazę pod cienie pudrowe, dla większego podbicia koloru i przedłużenia trwałości, ale mi osobiście szkoda by było je zakrywać. Możemy zestawiać je ze sobą w nieskończoną ilość kombinacji, dodawać cienie pudrowe.. czego tylko dusza zapragnie. Wszystko łączy się ze sobą doskonale!

Co zwróciło moją uwagę i wywołało kolejną falę zachwytów, to fakt, że podczas blendowania kolory nie tracą nadmiernie na intensywności. Nie musimy blendować, dokładać koloru, znów blendować i znów dokładać.. i tak w nieskończoność. Wystarczy jedna warstwa, delikatne roztarcie i makijaż oka gotowy! Po kilku minutach formuła zasycha, genialnie wtapia się w skórę i jest nie do ruszenia. 

Sisley Phyto-Eye Twist

Kredki są wodoodporne i bardzo trwałe. Na moich powiekach, co prawda mało kłopotliwych, wyglądają nieskazitelnie przez cały dzień, ale patrząc na ich niezrównaną przyczepność do skóry, myślę że są w stanie przetrwać naprawdę wiele. Wydają się być doskonałym wyborem na wakacyjny wyjazd.. morza oceanu szum, ptaków śpiew, złota plaża.. to idealne dla nich środowisko, sprawdziłam!

I jak zawsze w produktach marki Sisley, formuła zawiera zestaw składników pielęgnacyjnych, chroniących delikatną skórę powiek: zielona herbata, kamelia i biała lilia, zapewniające miękkość i delikatność.

Sisley Phyto-Eye Twist

Sisley Phyto-Eye Twist swatches1 Topaze, 2 Bronze, 5 Lagoon, 6 Marine, 7 Havana

Phyto-Eye Twist elektryzują spojrzenie nadając mu nowy wymiar. Olśniewają, przenikają się i odbijają światło. Są cudownie nasycone i wyglądają wspaniale w każdym zestawieniu. Dodają wyrazistości, pięknie rozświetlają i podkreślają spojrzenie. Prosty gest, intensywny efekt i ekspresowy makijaż, bez najmniejszego ryzyka! Wszystkie dziewczynki kochają kolorowe kredki, choć Phyto-Eye Twist zarezerwowane są dla tych już nieco większych. Dla Nas!

Sisley Phyto-Eye Twist Topaze Bronze Havana makeupgórna powieka – 1 Topaze i 7 Havana, dolna powieka – 2 Bronze

Sisley Phyto-Eye Twist Topaze Bronze Havana makeup

Sisley Phyto-Eye Twist Lagoon Marine makeupgórna powieka – 6 Marine, dolna powieka – 5 Lagoon

Sisley Phyto-Eye Twist Lagoon Marine makeup