DIOR Tie Dye makijaż lato 2015

by

Czy macie ulubione kolekcje, ulubiony sezon, podczas którego szczególnie wypatrujecie nowości? Choć za oknem kocham wiosnę, to w makijażu zawsze moje serce bije szybciej już na samą myśl o lecie. To te kolekcje właśnie wzbudzają we mnie najwięcej emocji. Jest świeżo, radośnie, pozytywnie, energetycznie.. i bardzo kolorowo. Tego lata Dior tworzy nową interpretację stylizacji Tie-Dye, do której już w przeszłości nawiązywały kolekcje Domu Mody. Przenosi ją na skórę w najnowszej makijażowej odsłonie.

Dior Tie Dye Collection

Do miana gwiazd kolekcji, a takie w najlepszych kolekcjach pojawić się zawsze muszą, aspirują niewątpliwie Nudkowe pudry. Nude Tan wzbogaca się w letniej kolekcji o dwie kompozycje „zachodzącego słońca’’, obejmujące paletę czterech odcieni. U mnie możecie zobaczyć wersję jaśniejszą – 001 Pink Sunrise. Z założenia wydawać by się mogło, że to róż, w efekcie bliżej mu jednak do rozświetlacza. Jest bardzo jasny i subtelny. Na moich policzkach samodzielnie jest słabo widoczny, świetnie za to spisuje się jako dodatek do nałożonego wcześniej różu lub brązera.

Dior Diorskin Nude Tan Tie Dye Edition 001 Pink Sunrise

Najlepiej podkreślić nim te obszary, które naturalnie eksponowane są na promienie słoneczne. Delikatnie wymodeluje – podkreśli, ożywi i rozświetli nasze lico. Pozostawia po sobie prawie matowe wykończenie, możemy jednak w słońcu dojrzeć malusieńkie skrzące drobinki.

Dior Diorskin Nude Tan Tie Dye Edition 001 Pink Sunrise

Jedną z cieniowych letnich propozycji marki Dior zachwycałam się już kilka dni temu. Dior Eye Reviver zasłużyła w moich oczach na miano palety brązów idealnych, okazało się jednak że ma sporą konkurencję.. 5 Couleurs Ambre Nuit to kompozycja inspirowana złotobrązowymi tonacjami bursztynu i piasku. Znajdziemy w niej jasną zmrożoną biel, delikatną brzoskwinię, ciepły średni brąz z shimmerem, ładny nudkowy beżyk oraz głęboki miedziany brąz z malutkimi drobinkami.

Dior Tie Dye Collection 5 Couleurs Palette Ambre Nuit

Podobnie jak w przypadku wspomnianej i niezapomnianej Eye Reviver, nic tu nie brakuje. Mamy jasny odcień do rozświetlenia wewnętrznego kącika, odcienie pośrednie na całą powiekę, satynowo-matowego nudka idealnego do rozblendowania krawędzi i najciemniejszy do podkreślenia konturu oka i zewnętrznego kącika. Pigmentacja świetna, aplikacja bezproblemowa, efekt zawsze doskonały! Cienie przekształcają się na powiece, tworząc stopniowany, słoneczny efekt. Piękności!

Dior Tie Dye Collection 5 Couleurs Palette Ambre Nuit

Idealne ‚letnie usta’, to usta kolorowe, soczyste i błyszczące. Nie mogło więc w kolekcji zabraknąć jednej z moich ulubionych hybryd, będących doskonałym połączeniem błyszczyka, lakieru i pomadki. Mowa oczywiście o Dior Addict Fluid Stick, który ukazuje się w 4 nowych kolorach. Jednego z nich – 379 Tropiques mogliście już podziwiać przy okazji wpisu o palecie Eye Reviver. Drugi z moich odcieni, to niemniej ładny, choć już ciut bardziej stonowany 449 Ciel Rose.

Dior Tie Dye Collection Fluid Stick 379 Tropiques 449 Ciel Rose

Nieco żelkowe, nakładają się na usta łatwo i precyzyjnie. Cudownie mokra konsystencja idealnie je pokrywa, po chwili się wtapia, nieco podsycha i wypełnia równomiernym intensywnym kolorem. Uwielbiam ten moment transformacji! Mamy tu kolor i blask połączone w jedno, dla uzyskania maksymalnego wrażenia, natychmiast po aplikacji. Fluidki podkreślą i uwydatnią każdy uśmiech, tego możemy być pewne!

Dior Tie Dye Collection Fluid Stick 379 Tropiques 449 Ciel Rose

Dior Tie Dye Collection Fluid Stick 379 Tropiques 449 Ciel RoseLetnią paletę barw zamyka lakier do paznokci – żółciutki jak słońce 319 Sunwashed. Nakłada się wyjątkowo łatwo, choć takie mleczne odcienie bywają w obsłudze dość kapryśne. Wystarczą dwie średnie warstwy by uzyskać równe, pełne krycie, bez niedociągnięć i prześwitów. To mój pierwszy raz z takim odcieniem na paznokciach i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Na opalonych dłoniach będzie wyglądał zapewne zjawiskowo!

Dior Tan Tie Dye Collection Dior Vernis 319 Sunwashed Dior Tie Dye Top Coat

Tego lata Dior proponuje również lakier nawierzchniowy Tie Dye Top Coat w odcieniu grenadyny, o półprzezroczystej konsystencji, która tworzy na powierzchni paznokci efekt wycieniowania „tie -dye”. Nakładany samodzielnie podkreśla naturalny różowy kolor paznokci oraz nadaje im głębokiego połysku. Nakładany na jasny lakier pozostaje nadal półprzezroczysty, ale zmienia jego kolor. Nakładany na lakier kolorowy cudownie ‘wygładza’ i podbija blask. W tej wersji polubiłam go najbardziej.

Dior Tan Tie Dye Collection Dior Vernis 319 Sunwashed Dior Tie Dye Top Coat

Świeża, radosna i słoneczna.. taka właśnie jest letnia kolekcja Dior Tie Dye. Na niejeden letni dzień.. letni wieczór.. letnią noc.

Dior Tie Dye Collection swatchesFluid Stick 379 Tropiques, 449 Ciel Rose, Nude Tan 001 Pink Sunrise, 5 Couleurs Ambre Nuit

Dior Tie Dye Collection Fluid Stick 379 Tropiques 449 Ciel Rose lipsFluid Stick Tropiques, Ciel Rose

Dior Tie Dye Collection 5 Couleurs Ambre Nuit makeup

Dior Tie Dye Collection 5 Couleurs Ambre Nuit makeup

Dior Tie Dye Collection Tan Nude Pink Sunrise makeupOczy – 5 Couleurs Ambre Nuit, policzek – Nude Tan Pink Sunrise

Dior Tie Dye Collection Fluid Stick Ciel Rose makeupOczy – 5 Couleurs Ambre Nuit, usta Fluidstick Ciel Rose (Tropiques pokazywałam tutaj)

Dior Tie Dye Collection Dior Vernis 319 Sunwashed

Dior Tie Dye Top Coatz lewej lakiery solo – z prawej pokryte jedną warstwą Tie Dye Top Coat