DIOR Backstage Pros 001 Eye Reviver

by

Zastanawiacie się czasem co takiego jest w neutralnych cieniach, że nigdy nie mamy ich dość i każdą kolejną odsłonę przyjmujemy z wielkim entuzjazmem? Szczególnie trudno powstrzymać rządze na uwięzi gdy w grę wchodzi tak urzekająca i zjawiskowa paleta jak Eye Reviver – letnia propozycja marki Dior.

Dior Backstage Pros 001 Eye Reviver Eye Shadow Palette

Największą zaletą neutralnych palet jest ich niekwestionowana uniwersalność. Pasują do każdej stylizacji, do każdego koloru ust, na każdą okazję, zawsze i wszędzie. Łatwo się też zwykle z takimi odcieniami pracuje, bardzo szybko i intuicyjnie, a efekt końcowy jest najczęściej mniej lub bardziej zachwycający.. i niekoniecznie nudny. Jeśli nie wiesz ‚co na siebie włożyć’, sięgasz wtedy pewnie po neutrale.

Idealna paleta cieni, to taka, w której nie brakuje nic. Taka którą zmalujemy całe oko, od początku do końca, bez potrzeby sięgania po inne. Ma być doskonała sama w sobie. Jesteśmy my, nasze pędzle i ONA. Z Eye Reviver tak właśnie jest! Reszta świata na te kilka chwil może nie istnieć.

Dior Backstage Pros 001 Eye Reviver Eye Shadow Palette

Wygląda tak pięknie, że szkoda popsuć te misterne tłoczenia. Jednocześnie już na pierwszy rzut oka wydaje się być tak smakowitym kąskiem, że nie można powstrzymać się by jak najszybciej zanurzyć w niej pędzel. U mnie ta zaduma trwała kilka godzin. Ciekawość oczywiście zwyciężyła!

Dior Backstage Pros 001 Eye Reviver Eye Shadow Palette

Eye Reviver stanowi idealną kombinację, która zapewnia efekt naturalnego, nieco rozświetlonego spojrzenia, jak z okładek najlepszych magazynów (tudzież wybiegów mody). W palecie znajdziemy jasno beżową bazę i cztery perfekcyjnie do niej dopasowane odcienie, w postaci beży, brązu w stylu taupe oraz ciemnego brązu. Baza jest matowa, drugiemu cieniowi najbliżej do satyny, pozostałe trzy mają w sobie subtelne drobinki.

Wszystkie zachowują się na powiece bezbłędnie. Mają delikatną, prawie kremową konsystencję, gładko suną po skórze, drobinki się nie osypują (ani jedna!). Świetnie się ze sobą łączą i uzupełniają. Aplikacja i blendowanie to czysta przyjemność. Myślę, że bez kłopotu poradzi sobie z nią absolutnie każdy. Efekt można stopniować, od bardzo delikatnego dziennego makijażu po mocniejszy, na większe wyjście.

Dior Backstage Pros 001 Eye Reviver Eye Shadow Palette

Dior Backstage Pros 001 Eye Reviver Eye Shadow Palette

Dior Backstage Pros 001 Eye Reviver Eye Shadow Palette

Bardziej uważni się doliczyli i nieco pewnie zdziwili, że chwalę tylko 5 odcieni, a w palecie jest ich przecież 6. Pominęłam go celowo, nie dlatego, że jest słaby i nie warto o nim wspominać, ale dlatego, by oddzielić go od pozostałych, bo cieniem nie jest. To eye liner, czarny i pięknie nasycony. O gęstej, kremowej konsystencji, może wymagającej ciut więcej pracy jak ‘luźniejsze’ linery żelowe, ale dającym bez więszego wysiłku wypracować efekt jakiego chcemy.

Dior Backstage Pros 001 Eye Reviver Eye Shadow Palette

Z Eye Reviver można stworzyć piękny neutralny makijaż na każdą okazję. Od początku do końca, nic więcej nie potrzeba. Szybko, łatwo i przyjemnie. Jeśli więc lubicie ładne rzeczy (bo to ładna rzecz, prawda?!), jeśli lubicie takie odcienie (kto nie lubi?!), jeśli lubicie gdy malowanie sprawia Wam ogromną przyjemność (kto nie lubi?!), a rezultat jest zawsze zachwycający, koniecznie na nią zerknijcie! Pojawi się w perfumeriach już 15 kwietnia, wespół z letnią kolekcją Dior Tie Dye.

Dior Backstage Pros 001 Eye Reviver Eye Shadow Palette swatches

Dior Backstage Pros 001 Eye Reviver Eye Shadow Palette makeup

Dior Backstage Pros 001 Eye Reviver Eye Shadow Palette makeup

Dior Backstage Pros 001 Eye Reviver Eye Shadow Palette makeupNa ustach absolutnie piękny Fluid Stick w odcieniu Tropiques 379, którego znajdziecie w letniej kolekcji Dior. Wkrótce pokażę Wam go z bliska, wraz z innymi smakołykami z tejże kolekcji.