CLARINS róż Blush Prodige 07 Tawny Pink

by

Choć wchodził w skład jesiennej kolekcji i można by rzec, że jest kolorem idealnym na ten okres właśnie, takie maniaczki brudaskowych odcieni jak ja, z wielką ochotą będą nosić go na licu również wiosną czy latem – Tawny Pink od Clarins.

ClarinsBlushProdige_07TawnyPinkBlush Prodige to delikatnie rozświetlający róż do policzków, złożony z duetu perfekcyjnie komponujących się barw. O lekkiej, jedwabistej, doskonale rozprowadzającej się konsystencji, wzbogaconej o minerały i ekstrakty roślinne. Zapewnia naturalny, promienny i długotrwały efekt makijażu, pozostawiając skórę miękką i gładką.

Clarins Blush Prodige 07 Tawny Pink

Tawny Pink (149 zł), to idealny mix różu, brązera i delikatnego rozświetlacza. Jeden z tych odcieni, których nie sposób opisać tylko jednym słowem, a ja pieszczotliwie nazywam je brudaskami. Połączenie różu i brązu, bardziej różany, jak różowy, można nawet dopatrzyć się odrobiny brzoskwini. Ma w sobie malutkie skrzące drobinki, które bardzo subtelnie rozświetlają lico. Są dość niejednoznaczne, nie jawią się jak typowy shimmer, widoczne najbardziej w mocniejszym świetle czy słonku, sprawiają że twarz w kilka chwil nabiera blasku i promienieje.

Clarins Blush Prodige 07 Tawny Pink

Clarins Blush Prodige 07 Tawny PinkNapigmentowany doskonale, pozwala wypracować na policzku dokładnie taki efekt jaki chcemy. Intensywność odcienia możemy swobodnie stopniować i budować do momentu osiągnięcia pełnej satysfakcji. Blenduje się jak marzenie i doskonale wtapia w skórę, a kolor dodaje nie tylko rumieńców, ale i pięknie konturuje.

Clarins Blush Prodige 07 Tawny Pink

Jeśli równie mocno jak mnie kręcą Was takie brudaski, koniecznie zerknijcie na Tawny Pink podczas wizyty w Douglasie. Jeśli nie, macie do wyboru jeszcze kilka odcieni.

Clarins Blush Prodige 07 Tawny Pink swatches

Clarins Blush Prodige 07 Tawny Pink face