CHANEL Rouge Coco 2015 na ustach

by

Odnowione, legendarne Rouge Coco miały swoją premierę na blogu kilka tygodni temu – w tym poście mieliście okazję obejrzeć je z bliska i dowiedzieć się więcej na temat udoskonalonej formuły. Pora na słów więcej ode mnie, swatche na skórze i prezentację odcieni na ustach.

Chanel Rouge Coco 2015 swatches

Nowe Rouge Coco mają bajecznie miękką i kremową konsystencję. Rozpływają się w kontakcie ze skórą, gładko suną po ustach i pokrywają je subtelnym lub mocnym kolorem, w zależności od metody aplikacji i ilości warstw. Wklepane delikatnie palcem pozostają półtransparentne, nałożone wprost ze sztyftu dają bardziej wyrazisty efekt. Intensywność możemy swobodnie budować. Już jedno pociągnięcie wystarczy by wymodelować usta i uzyskać bardzo naturalny look, dwa mocniej podkreślą usta kolorem, trzy lub więcej pozwolą uzyskać intensywny i śmiały makijaż.

Chanel Rouge Coco 2015 swatches

Rouge Coco są leciutkie, delikatne i zapewniają pełen komfort podczas noszenia. Pięknie wtapiają się w usta, pozostawiając po sobie równomierną warstewkę czystego koloru i cudownie świetlistego blasku. Połysk jest taflowy, nieco wilgotny, jak po nałożeniu najlepszego błyszczyka. Usta w jednej chwili stają się pełniejsze, wygładzone i nieodparcie kuszące!

ChanelRougeCoco2015_5

Chanel Rouge Coco 2015 swatches

Chanel Rouge Coco 2015 swatches

Bogata paleta kolorystyczna pozwoli każdej kobiecie na znalezienie odcienia idealnego. Na każdą okazję. Na dzień i na wieczór. Na spotkanie biznesowe i na randkę. Na zawsze..

Chanel Rouge Coco 2015 swatchesOlga, Edith, Roussy, Legende, Ina, Emilienne, Jean, Mademoiselle, Arthur, Dimitri, Gabrielle, Antoinette, Adrienne, Catherine, Coco, Misia

Chanel Rouge Coco 2015 swatches lipsOlga, Edith, Roussy, Legende

Chanel Rouge Coco 2015 swatches lipsIna, Emilienne, Jean, Mademoiselle

Chanel Rouge Coco 2015 swatches lipsArthur, Dimitri, Gabrielle, Antoinette

Chanel Rouge Coco 2015 swatches lipsAdrienne, Catherine, Coco, Misia