CHANEL Hydra Beauty Micro Serum – nawilżająca bomba

by

W laboratorium marki CHANEL wszystko jest tworzone z myślą o kobietach i ich wyjątkowej, unikalnej urodzie. Prowadzone są badania i seminaria, w celu poznania ich oczekiwań, pragnień i codziennych rytuałów. Kobiety są coraz bardziej wymagające i mają większe potrzeby, chcą jeszcze więcej lekkości, blasku, komfortu i dobrego samopoczucia. Chcą więcej przyjemności i nowych doznań! Marzą o produktach o wyjątkowej i nadzwyczajnej mocy nawilżania! CHANEL, jak przystało na markę, która dba o kobiety i inspiruje się ich potrzebami, spełnia to życzenie, wprowadzając nowy produkt do linii Hydra Beauty – Hydra Beauty Micro Serum.

Chanel Hydra Beauty Micro Serum

W trakcie przeprowadzanych badań odkryto Microfluidics – mechanizm płynów w skali mikrometrycznej. Spotkano się z najbardziej prestiżowymi ekspertami w tej dziedzinie, po to by połączyć siły i opracować ważną kosmetyczną innowację i zainaugurować nową generację kosmetyków, zapewniających jeszcze większe nawilżenie, blask i ochronę skóry. Chanel ogłasza ‘hydro-rewolucję’ przedstawiając pierwsze mikroprzepływowe serum z mikrokropelkami Camelii, które pełnią funkcję łącznika dla ciągłego nawilżenia i intensywnego wypełnienia skóry.

Chanel Hydra Beauty Micro Serum

To przełomowe osiagnięcie technologiczne umożliwiło marce Chanel opracowanie bezprecedensowej formuły – tekstury o wyjątkowej zdolności do transformacji już przy pierwszym kontakcie ze skórą.

Malutkie, krystaliczne, półprzezroczyste bąbelki, które widzimy we flakonie, nie są wyłącznie źródłem estetycznych doznań, choć trzeba przyznać, wyglądają zjawiskowo. To w nich ‘zakonserwowane’ i chronione są wszystkie składniki aktywne. Uwalniane dopiero w momencie aplikacji, zostają natychmiast rozproszone i ‚wprowadzone’ w skórę. Każda mikrokropelka dostarcza precyzyjnie taką samą ilość aktywnych składników i idealna ich dawka natychmiast wtapia się w skórę.

Chanel Hydra Beauty Micro Serum

Mikrokropelki w jakiś magiczny sposób ‘pękają’ w drodze z buteleczki na dłoń, dając nam wodnistą, delikatnie żelową emulsję. Ta formuła skradła moje serce już podczas pierwszej aplikacji. Wtapia się w skórę w kilka krótkich chwil i właściwie od razu możemy przystąpić do kolejnych pielęgnacyjnych rytuałów. Jest niewyobrażalnie lekka, odświeżająca i komfortowa! Jeśli więc jesteście w stanie wyobrazić sobie produkt spełniający te trzy kryteria, a jestem pewna macie takich już w głowie całkiem sporo, to Hydra Beauty Micro Serum spełnia je ze zdwojoną mocą. Bo ja znam już takie produkty – lekkie, świeże i komfortowe – takie lubię najbardziej, ale to serum jest wyjątkowe, wszystko w nim jest bardziej – bardziej lekkie, bardziej świeże i bardziej komfortowe.

Chanel Hydra Beauty Micro Serum

Stosowałam serum jeszcze podczas okresu grzewczego i niskich temperatur za oknem, wykańczam obecnie, piękną, bardzo ciepłą momentami wiosną. Ani przez moment nie czułam, że mojej skórze czegoś brakuje, albo czegoś ma za dużo. Serum jest tak lekkie, że aż niewyczuwalne, ma ogromny potencjał by stać się idealnym produktem do stosowania podczas letnich upałów. Daje niesamowitą ulgę i odświeża w kilka sekund. Wyobrażacie sobie aplikować taką subtelną, wodnistą formułę na rozgrzaną słońcem skórę?! Bajka!

Poza niebywałym komfortem podczas aplikacji i noszenia, Hydra Beauty Micro Serum (386 zł / 30 ml) zapewnia przede wszystkim kompletne i kompleksowe nawilżenie skóry. Camelia pomaga przywrócić i zachować optymalne nawodnienie, podczas gdy niebieski imbir (Blue Ginger) blokuje destrukcyjne działanie wolnych rodników oraz chroni przed skutkami stresu. Łącząc nawilżenie i ochronę, Hydra Beauty Micro Serum odpowiada szybko i skutecznie na fundamentalne potrzeby każdej skóry.

Chanel Hydra Beauty Micro Serum

Nawilżenie jest odczuwalne właściwie od razu. Pełne i głębokie. Co za tym idzie, mocniej nawilżona skóra jest intensywniej wypełniona, bardziej jędrna, wygładzona i zmiękczona. Wygląda na wypoczętą i pełną naturalnego blasku. Efekty widoczne są natychmiast. Skóra nie tylko czuje się lepiej, ale i lepiej wygląda. Odzyskuje zdrowy wygląd i nie boję się użyć tego stwierdzenia, młodzieńczą świeżość.

Tej bajecznej całości dopełnia absolutnie piękny zapach. Czysty, kwiatowy, cudownie świeży i wiosenny. Jest w nim coś tak nęcącego i uwodzicielskiego, że można się rozmarzyć.. Niewątpliwie potęguje doznania i przyjemność podczas stosowania, relaksuje ciało i umysł.

Chanel Hydra Beauty Micro Serum texture

Hydra Beauty Micro Serum to uniwersalna, nawilżająca bomba do codziennej pielęgnacji. Choć uwielbiam zużywać produkty pielęgnacyjne, zawsze cieszy mnie każda kolejna opustoszała buteleczka i ekscytuję się na myśl o kolejnej nowości.. to za tym serum będę szczerze tęsknić! Genialna formuła i idące za nią nawilżenie, odświeżenie, komfort i relaks są nie do opisania!