Estee Lauder Pure Color Envy SHINE Sculpting Lipstick

by
Wiosną zeszłego roku marka Estee Lauder postawiła sobie za cel spełnienie marzeń każdej kobiety o szmince idealnej, wypuszczając kolekcję Pure Color Envy Sculpting Lipstick. Tej wiosny do oferty dołączają subtelniejsze i pełne połysku Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick – bardziej nowoczesne oblicze klasycznej kolekcji, która na dobre skradła serca wielu kobiet.
Estee Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick
Granatowo-złote barwy nawiązują do klasycznej kolorystyki Estee Lauder, a nowoczesne wcielenie glamour – złote wykończenia na szczycie i u podstawy oraz wewnątrz opakowania – uosabiają współczesny styl marki. Bliźniaczo podobne do klasycznej wersji, ale jeszcze bardziej smukłe i eleganckie. Innowacyjne, magnetyczne wspomaganie zamykania szczelnie domyka opakowanie i daje nam pewność, że pomadka przetrwa nawet w czeluściach głębokiej, wypchanej po brzegi niezbędnymi rzeczami, torebki.
EsteeLauderPureColorEnvyShineSculptingLipstick_2
Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick (135 zł) to znacznie więcej niż zwykła szminka – nowa formuła łącząca barwę, nawilżanie i połysk pokrywa usta pełnym blasku kolorem, podkreśla ich kształt i optycznie powiększa. Konsystencja porównywalna do tej jaką znajdziemy w klasykach, równie kremowa i jedwabista, gładko sunie po ustach pokrywając je lekką, komfortową warstewką. Choć z założenia delikatniejsze i słabiej napigmentowane, to intensywności i krycia nie można im odmówić. Już jedno pociągnięcie szminki wystarczy, by wymodelować usta i udoskonalić ich kształt dzięki równomiernej warstwie czystego i bajecznie błyszczącego koloru. Usta w jednej chwili stają się pełniejsze, bardziej wyraziste i nieodparcie kuszące. Kolor jest nasycony, a powłoczka jaka otula nasze wargi cudownie się mieni i połyskuje.
Estee Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick
Nowy kompleks nawilżający Time Release Encapsulated Moisture Complex wzbogacony o zmikronizowane sfery kwasu hialuronowego wspomaga zdolność ust do przyciągania cząsteczek wilgoci i utrzymywania stałego poziomu nawilżenia. O ile w przypadku klasycznych Pure Color Envy nawilżenia nie mogłam się doszukać, to tutaj jest już ono zdecydowanie odczuwalne. Usta sprawiają wrażenie gładszych, bardziej sprężystych i miękkich w dotyku. Niezależnie od ilości z jaką obcują, Pure Color Envy Shine dają im uczucie pełnego komfortu, lekkości i nawilżenia.
Estee Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick
Niezwykle elegancka paleta skrywa 16 pięknych, kobiecych odcieni. Od subtelnych nudziaków, poprzez urzekające korale, róże czy niebiańskie śliwki, aż po intensywne i niezwykle seksowne czerwienie. Moje odcienie, to malinowy Passionate, różowy Pink Dragon, nudziakowy Innocent, różany (z nutką brązu, która wybija na dłoni, ale na moich ustach już nie) Charmed.
Estee Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick Estee Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick
Estee Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick
Każdy z nich daje świetne krycie już po jednej, góra dwóch warstwach. Upiększa usta nie tylko kolorem, ale i cudownym blaskiem, który ja w produktach do ust bardzo lubię. Pure Color Envy Shine, to troszkę jak mix pomadki z pielęgnacyjnym balsamem. Wielce sobie takie połączenia cenię i szczerze uwielbiam!
Estee Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick
Estee Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick lipsPassionate, Pink Dragon, Innocent, Charmed
Estee Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick Passionate makeupPassionate
Estee Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick Pink Dragon makeupPink Dragon
Estee Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick Innocent makeupInnocent
Estee Lauder Pure Color Envy Shine Sculpting Lipstick Charmed makeupCharmed