Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Eye Pencil

by

Nie ma chyba osoby, która by nie słyszała o linii Double Wear od Estee Lauder. Do cieszącej się uznaniem klientek kolekcji trwałych kosmetyków do makijażu dołącza nowa, ulepszona kredka do oczu Double Wear Stay-In-Place Eye Pencil. Nowa wersja zachowała dotychczasową formułę, zyskując wodoodporność, ulepszoną silikonową końcówkę do rozcierania oraz jeszcze bogatszą paletę odcieni.

Double Wear Stay-In-Place Eye Pencil

O moim wielkim kredkomaniactwie pisałam Wam już wiele razy. Premiera nowych kredek Double Wear Stay-In-Place Eye Pencil (90 zł) wywołała więc ogromny uśmiech na mojej twarzy. Kolekcja obejmuje 10 trwałych i bogatych odcieni w tonacji kamieni szlachetnych. Możemy wybierać i przebierać. Od klasycznej czerni, brązu i szarości, przez żywe kolory, aż po pięknie rozświetlające złoto czy perłę. Każdy znajdzie coś dla siebie i wybór może się okazać niełatwy, bo trudno będzie ograniczyć się tylko do jednej!

Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Eye Pencil

Double Wear Stay-In-Place Eye Pencil

EsteeLauderDoubleWearStay-In-PlaceEyePencil_4

Dzięki wyjątkowej, kremowej konsystencji kredki Double Wear szybko się nakładają, zapewniając wysoki stopień krycia i naturalnie wyglądający kolor. Gładko suną po powiece, wystarczy jeden ruch i otrzymujemy idealnie równomierną, intensywną barwę. Specjalnie wprowadzone do formuły pigmenty charakteryzują się najczystszym kolorem i intensywnością, a zawarte w nich błyszczące, luksusowe perełki zapewniają nasycony kolor i wyjątkowy blask.

Double Wear Stay-In-Place Eye Pencil

EsteeLauderDoubleWearStay-In-PlaceEyePencil_501 Onyx, 03 Smoke, 04 Night Diamond, 09 Electric Cobalt, 02 Coffee, 13 Gold, 08 Pearl

Miękka formuła pięknie wtapia się w skórę, daje nam kilka chwil na roztarcie, po czym zastyga i jest właściwie nie do ruszenia! Możemy to szybko zrobić patyczkiem kosmetycznym, małym pędzelkiem albo silikonową końcówką, w jaką została wyposażona każda kredka. Dzięki swojemu ściętemu kształtowi końcówka ta, zaprojektowana by współgrać z szybko rozprowadzającą się formułą, umożliwia łatwe roztarcie linii na powiece czy rozblendowanie makijażu.

Double Wear Stay-In-Place Eye Pencil

Kredki Double Wear to ten rodzaj produktu, który już jednym pociągnięciem jest w stanie wyczarować piękny i uwodzicielski makijaż oka. Wystarczy tylko kreska przy linii rzęs, nałożona nawet pośpiesznie i niestarannie, delikatnie roztarta ku górze i jesteśmy gotowe do wyjścia. Doskonale sprawdzają się również jako cień na całą powiekę lub baza. Przedłużają trwałość makijażu, bo same w sobie są nie do zdarcia!

Double Wear Stay-In-Place Eye Pencil swatches08 Pearl, 13 Gold, 09 Electric Cobalt,

02 Coffee, 03 Smoke, 04 Night Diamond, 01 Onyx

EsteeLauderDoubleWearStay-In-PlaceEyePencil_makeup_101 Onyx / 08 Pearl

Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Eye Pencil04 Night Diamond / 09 Electric Cobalt