DIOR Miss Dior

by
Miss Dior, zapach klasyk, nie sposób przejść obok niego w perfumerii obojętnie. Choć jedną jej odsłonę, jeśli nie wszystkie, zna chyba każdy. Tej wiosny możemy odkryć kolejną, oferta powiększa się właśnie o nową pozycję – mgiełkę do włosów.
DiorMissDior_1
Perfumowanie włosów należy do najbardziej kobiecych gestów, nawiązując do odległych czasów i symbolizując tajemną stronę kobiecości. Miss Dior proponuje nową perfumowaną mgiełkę do włosów, przepełnioną uwodzicielską elegancją. Miss Dior Hair Mist oferuje trwały zapach w połączeniu z dobroczynnym działaniem odświeżającym i ochronnym dla włosów. Wzbogacona w aktywne składniki formuła nadaje włosom zmysłowy zapach.
Dior Miss Dior Hair Mist
Łączy w sobie nuty znane nam dotychczas z serii Miss Dior. Nie sposób przypisać jej do innej zapachowej rodziny. Mamy bergamotkę, jaśmin, różę i dużo paczuli. Jest lekko, świeżo i bardzo wiosennie. Beztrosko i kolorowo. Tak pachnie weekendowy wyjazd za miasto, pełen radości i relaksu..

Mgiełka stanowi doskonałe uzupełnienie każdego zapachu z linii Miss Dior i choć dla wielu jest pewnie tylko gadżetem, to dla jej fanek, będzie ważnym elementem układanki. Mały, poręczny flakonik, możemy mieć zawsze przy sobie, gdy tylko najdzie nas ochota na odświeżenie.

Dior Miss Dior Hair Mist
Miss Dior Blooming Bouquet miał swoją premierę w zeszłym roku i od samego początku niezmiennie zachwyca. Subtelny, kwiatowy zapach, jest kompozycją, która oscyluje wokół akordów peonii, delikatnie wychwala esencję sycylijskiej mandarynki oraz otula różą na aksamitnej bazie białego piżma.

Delikatny, świeży, energetyczny i bardzo radosny. Ta elegancka kompozycja jest niczym zaproszenie na wiosenny koncert, który rozbrzmiewa zmysłowością kwiatowych nut. Wywołuje uśmiech na twarzy, zawsze i wszędzie. Ma w sobie coś, co przyciąga i intryguje. Pomimo tej swojej lekkości i łatwości w odbiorze, przenika, uwodzi, ma w sobie nutkę takiej niewinnej zmysłowości. Nie jest to zmysłowość w stylu elganckiej kobiety w czarnej sukni, raczej młodej dziewczyny, w zwiewnej sukience, otulonej promieniami wiosennego słońca. Jest piękna, roztacza czar i urok, każdy chce zatrzymać się przy niej choć na chwilę.. zamienić choć jedno słowo..

Dior Miss Dior Blooming Bouquet
Woda perfumowana Miss Dior Eau De Parfum to elegancka kwiatowo-szyprowa kompozycja. Kreator zapachów marki Dior skomponował zapach oparty na wyrazistej odmianie jaśminu i połączył go z akordem piżma. Kwiatowa sygnatura kryje w sobie cenny sekret: uzależniającą paczulę, która stanowi nić łączącą pozostałe nuty i posiada dar podkreślenia ich mocy.

Z początku ostry, świdruje w nosie i głowie, po chwili się wycisza i wysładza, ale wyrazistości i temperamentu nadal nie można mu odmówić. Zadziorny, chwilami nawet nieco zaborczy, buzuje i przyciąga. Bardziej kobiecy jak dziewczęcy, zmysłowy i bardzo seksowny. To zapach dla eleganckiej, pełnej klasy, bardziej dojrzałej, choć nadal młodej (duchem lub ciałem) kobiety. Pewnej siebie i świadomej swojej kobiecości, ale romantycznej, ciągle radosnej i spontanicznej..

Dior Miss Dior EDP
Woda toaletowa Miss Dior Eau De Toilette jest niczym spacer po kwitnącym ogrodzie. Styl i motyw zaczerpnięty z oryginalnego zapachu Miss Dior: szyprowy akord, ożywiony duchem wiosny. Kompozycję tworzą wyjątkowe kwiaty dobrane pod kątem ich świeżości, złożoności aromatu oraz trwałości. Łącząc pełen uroku zapach olejku z kwiatu gorzkiej pomarańczy (neroli), róży tureckiej i bułgarskiej, które z głęboką wonią indonezyjskiej paczuli, stanowią idealnie dobraną kompozycję!

To niewątpliwie zapach wiosny! Lekki, świeży i radosny, od początku do końca. Jak ciepły dotyk słońca na policzku i delikatny podmuch wiatru. Dodaje energii i natychmiast wywołuje uśmiech na twarzy. Jest przy tym bardzo Miss Dior, niezwykle elegancki, kobiecy, nieco uwodzicielski. Jeśli wakacyjny romans ma zapach, to pachnie właśnie tak. Beztrosko, z nutką niepokornego szaleństwa i ogromem nieskrępowanego szczęścia..

Dior Miss Dior EDT
Miss Dior to miłość.. do ludzi, do świata, wszystkiego co nas otacza.. Miss Dior to nieustanne szczęście, radość i wolność..