CHANEL Rouge Coco 2015

by

Legendarna Rouge Coco, obiekt pożądania wielu kobiet, ikona Chanel, ulubione akcesorium Mademoiselle, ukazuje tej wiosny swoje nowe oblicze. W odnowionej formule, by sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientek i bogatej palecie barw. Zaprasza do odkrycia stylu na nowo, wyrażenia emocji, tu i teraz. Celebruje elegancję w każdej chwili, podkreśla kobiecość, daje radość i inspiruje do pocałunków..

Chanel Rouge Coco 2015

Formuła pomadek przeszła całkowitą przemianę, dla zapewnienia jeszcze większej delikatności, komfortu i blasku. W samym sercu pomadki znajduje się trójwymiarowy nawilżający kompleks, Hydraboost Complex, który sprawia, że usta pokryte miękką, komfortową mgiełką, zachowują przez cały czas doskonałe nawilżenie. Specjalnie wyselektowane przez Chanel woski zapewniają gładką, kremową konsystencję, dając niezwykłą przyjemność podczas aplikacji. Masło skomponowane z trzech roślinnych wosków – jojoby, mimozy i słonecznika – gwarantuje nawilżenie, odżywienie i ochronę, bez uczucia ciężkości czy tłustości. Usta są wizualnie powiększone i wygładzone, dzięki polimerowej warstwie i silikonowym mikrodrobinkom, które wypełniają nierówności na ich powierzchni i chronią przed rozmazywaniem. Utrzymany jest wysoki poziom nawilżenia, zwiększona intensywność koloru, jego trwałość i połysk.

Chanel Rouge Coco 2015

29 nowych odcieni (w Polsce dostępne są 24), podzielonych na 6 grup kolorystycznych, przywołują krąg najbliższych znajomych samej Mademoiselle Chanel – przyjaciół, miłości i muz. Każdy odcień nazwany imieniem tych, który byli jej wyjątkowo bliscy!
Chanel Rouge Coco 2015
Kolor dla każdej kobiety.. Klasyczne i eleganckie. Na każdą okazję. Na dzień i na wieczór. Na spotkanie i na randkę. Każdy wybór jest właściwy!
Chanel Rouge Coco 2015

N U D E

Zmysłowe, słoneczne lub morelowe beże aż do głębokich brązów.
Chanel Rouge Coco 2015 nudesN°402 Adrienne, N°406 Antoinette

 

P O M A R A Ń C Z E

Promienne i radosne: różane brzoskwinie, morele, miedziane korale.

Chanel Rouge Coco 2015 oranges

N°410 Catherine, N°416 Coco, N°418 Misia

 

R Ó Ż E

Słodkie i delikatne, jaskrawe i pełne życia.
Chanel Rouge Coco 2015 pinksN°422 Olga, N°424 Edith, N°426 Roussy, N°428 Legende

 

P A L I S A N D E R

Delikatne i uniwersalne odcienie różanego beżu.
Chanel Rouge Coco 2015 rosewoodN°434 Mademoiselle

 

C Z E R W I E N I E

Klasyczne odcienie uwodzicielskiej czerwieni, od jasnych i promiennych po najbardziej intensywne i zmysłowe.
Chanel Rouge Coco 2015 reds
 N°440 Arthur, N°442 Dimitri, N°444 Gabrielle

 

F I O L E T Y

Oryginalne odcienie wyrażające śmiałość i odwagę, od ekstrawertycznej fuksji po charyzmatyczną czarną porzeczkę.
Chanel Rouge Coco 2015 plums
 N°450 Ina, N°452 Emilienne, N°454 Jean

 

cdn.