BENEFIT Big Easy – bigger than BB

by

Czy zdarza się Wam czasem taki produkt, po którym to za wiele sobie nie obiecujecie, zwlekacie nawet z pierwszym użyciem, a gdy wreszcie ten moment nadejdzie, rzeczywistość okazuje się tak odmienna od założeń, że jesteście skłonni bić się w pierś? Dziś właśnie o jednym takim..

Benefit Big Easy

Zastanawiacie się pewnie co to sobie w głowie na jego temat ułożyłam, że konfrontacja z rzeczywistością aż tak mnie zaskoczyła. Ano, obstawiałam że to lekko kryjący delikates, co to spłynie po godzinie i ślad po nim na resztę dnia zaginie. Zwracam jednak honor!

Konsystencję Big Easy (169 zł / 35 ml – obecnie na stronie Sephory dwa środkowe odcienie znajdziecie po 89.90 zł) ma przyjemnie kremową. Najczęściej nakładam i delikatnie rozprowadzam go dłońmi, nastepnie doblendowuję zwilżonym beauty blenderem. W kontakcie ze skórą zmienia się z fluidu w pudrową formułę. Tak wiem, żadna to nowość, ale ja uwielbiam czuć tę transformację pod palcami. Kryje bardzo przyzwoicie, bardziej niż zakładałam. Ładnie wyrównuje koloryt i ‚rozmywa’ niedoskonałości. Doskonale wtapia się w skórę i dopasowuje, choć posiadam najciemniejszy z dostępnych odcieni. Wygląda bardzo naturalnie i świeżo przez większą część dnia. Jest leciutki, nosi się bardzo komfortowo i ma wysoki filtr SPF35, będzie więc idealny na nadchodzące długie słoneczne dni / tygodnie / miesiące.

Benefit Big Easy

Co uwiodło mnie w nim najmocniej, to fakt jak pięknie matuje i wygląda przez kilka kolejnych godzin. Nie ma potrzeby nawet nakładania nań warstwy pudru matującego. Trzyma się dobrze i bez niego. Zerkam w lusterko co jakiś czas i bardzo mi się podoba to co widzę.

Benefit Big Easy

Polubiłam go bardzo, choć nie jest ideałem. Może podkreślić pory, trzeba go dobrze i uważnie rozetrzeć. Może również ukazać suche skórki, o których pojęcia do tej pory nie mieliśmy. Koniecznie więc przed aplikacją musimy zadbać o dobre odżywienie i nawilżenie skóry. Wszystko to jest jednak do ogarnięcia i jeśli zwrócimy uwagę na te dwa szczegóły, to efekt może nas zaskoczyć.. tak jak zaskoczył mnie!

Benefit Big Easy04 Medium

Benefit Big Easy

Benefit Big Easy