Tom Ford Lip Color Shine – Willful

by

O wszechogarniającej miłości do Toma Forda pisałam już kilka razy. Było o zapachach (Black Orchid, Velvet Orchid), o kredce do brwi (Brow Sculptor), o lakierze do paznokci (Trophy Wife), o różu (Savage), pojawiła się też wzmianka o pędzlach (tu i tu). Nie było jednak produktów, z których Tom Ford poniekąd słynie, mianowicie pomadki do ust. Aż do dziś..

Tom Ford Lip Color Shine Willful

Willful, to pomadka wchodząca w skład linii Lip Color Shine (200 zł). Formuła opracowana została na bazie rzadkich i egzotycznych składników: ekstraktu z ziaren soi, brazylijskiego masła murumuru oraz oleju z kwiatu rumianku. Charakteryzuje się lekkością, masełkową konsystencją, półprzezroczystym kolorem i nawilżeniem.

Tom Ford Lip Color Shine Willful

Willful nakłada się na usta bajecznie. Sztyft gładko sunie po ich powierzchni, topiąc się delikatnie pod wpływem ciepła skóry. Cudownie otula usta błyszczącą powłoką. Choć w opakowaniu wydaje się być mocną ciepłą czerwienią, to to jak będzie wyglądać na ustach zależy od nas samych. Intensywność odcienia możemy swobodnie budować. Jedna warstwa da subtelniejsze krycie i półprzezroczysty kolor, ale bez kłopotu uzyskamy też mocniejszy, bardziej kryjący odcień. Niezależnie od ilości z jaką nasze usta będą obcować, da im uczucie pełnego komfortu, lekkości i nawilżenia.

Tom Ford Lip Color Shine Willful

Pięknym kolorem i blaskiem możemy cieszyć się przez około 2, góra 3 godziny. Po tym czasie nadal się jednak w pełni od Willful nie uwolnimy. Przez kolejne 2-3 godziny będzie przypominał o swoim istnieniu zostawiwszy po sobie delikatnie zabarwioną skórę. Uwielbiam ten efekt! Usta sprawiają wrażenie pełniejszych i bardziej wydatnych.

Tom Ford Lip Color Shine Willful

Jak tu Tomka nie kochać?! Stworzył odcień czerwieni idealnej, której intensywność, takie przeciwniczki koloru na ustach jak ja, mogą sobie dowolnie stopniować! Wystarczy jedno maźnięcie, a gdy się odważę, to i dwa, a nawet trzy. Choćbym chciała nie umiem doszukać się wad. Wszystko jest na najwyższym poziomie! Począwszy od pięknego eleganckiego opakowania, poprzez formułę, kolor, wykończenie, na końcowym efekcie kończąc. Kocham!

Tom Ford Lip Color Shine Willful Swatches

Tom Ford Lip Color Shine Willful Lipsjedna warstwa / dwie warstwy

TomFordLipColorShineWillful_Lips_4

Pewnie wszyscy już wiecie o obecnej w Douglasie promocji -30% na produkty do ust właśnie (między innymi). Pomadki Toma Forda również są nią objęte i można je kupić za 140 zł, co jest nie lada gratką. Sama chyba skuszę się na jakiś kolor.