Clinique Chubby Stick Baby Tint Moisturizing Lip Colour Balm

by

Balsamy do ust Chubby Stick marki Clinique znamy chyba wszyscy. Skradły serca wielu kobiet w chwili, gdy pojawiły się na rynku. Kolekcja chubbików powiększyła się kilka tygodni temu o cztery kolory w nowej formule Baby Tint.


Najpierw były Chubby Stick, potem dołączyły do nich Chubby Stick Intense, teraz pora na Chubby Stick Baby Tint (79 zł). Kolekcja balsamów w czterech radosnych odcieniach, obejmujących pomarańcz, róż, czerwień i fiolet, podaruje każdej kobiecie niepowtarzalny, spersonalizowany kolor i podkreśli piękno jej ust, dopełniając ich naturalną barwę. Baby Tint nałożony na powierzchnię ust wydziela odpowiednią dozę koloru idealnie dostosowaną do ich potrzeb. Na każdych więc będzie prezentował się nieco inaczej. Efekt ten, przypominający rozkwitający kwiat, znalazł odzwierciedlenie w nazwach poszczególnych odcieni: Poppin’ Poppy (Kiełkujący Mak), Coming Up Rosy (Wschodząca Róża), Budding Blossom (Pączkujący Kwiat), Flowering Fressia (Rozkwitająca Frezja).

Przyjemnie kremowa konsystencja pozwala na łatwe i szybkie rozprowadzenie balsamu na powierzchni ust. Formuła jest lekka i delikatna, bardzo balsamowa, zapewnia ustom pełen komfort na długi czas. Nasycona witaminą C, masłem shea, masłem z nasion mango oraz olejkiem jojoba daje potężny zastrzyk nawilżenia, sprawiając, że stają się miękkie i elastyczne. Kolory, choć w sztyftach mocne i intensywne, na ustach pozostają półprzezroczyste i bardzo subtelne. Ładnie podkreślają ich naturalną barwę i pięknie się błyszczą.

CliniqueChubby

Wiem, że wiele z Was, pewnie po części dzięki profilowemu zdjęciu, kojarzy mnie z mocnymi ustami, ale kto czyta mnie regularnie wie też, że jestem fanką delikatnych i mało widocznych ust. O ile w makijażu oczu nie mam ograniczeń, o tyle usta im mniej uwagę zwracają, tym lepiej. Kocham delikatesy, bo ładnie podkreślają moje dość mocno napigmentowane usta, są szybkie w obsłudze, nie wymagają precyzji podczas aplikacji i można myziać się nimi do woli. Nikogo więc chyba zdziwić nie powinien fakt, że nowe chubbiki skradły moje serce! Mogę nosić je w torebce i malować usta, bez lusterka, kiedy tylko najdzie mnie ochota.

CliniqueChubbyStickBabyTint_4

CliniqueChubbyStickBabyTint_Lips_FloweringFressia
CliniqueChubbyStickBabyTint_Lips_ComingUpRosy_FloweringFressiaComing Up Rosy, Flowering Fressia