Michael Kors Sexy Rio de Janeiro EDP

by

Michael Kors z dumą przedstawia swoje najnowsze dzieło – limitowaną wodę perfumowaną Michael Kors Sexy Rio de Janeiro, która powstały z inspiracji kultowym, brazylijskim miastem – gorącym za dnia, a w nocy pulsującym zmysłowym rytmem samby.

MichaelKorsSexyRioDeJaneiro_1

Zapach otwiera luksusowa świeżość mandarynki i brazylijskiego mango, któremu subtelnej słodyczy dodają główne akordy – kwiat lipy i wiciokrzew. Delikatne, kobiece nuty fiołka i konwalii łączą się z różą, tworząc prawdziwą ucztę dla zmysłów, a serce zapachu wypełnia luksusowy, odurzający akcent gardenii i jaśminu.  Zmysłowy, gorący finał zawdzięczamy hojnym nutom ambroksu, drzewa sandałowego oraz wanilii tahitańskiej, którym kociej miękkości dodają ketmia piżmowa i piżmo.

MichaelKorsSexyRioDeJaneiro_3

Z początku mocny i intensywny. Bardzo świeży, ale jest w nim coś, co klasyfikuje go u mnie pośród zapachów raczej ciężkich. To nie jest typowa dla letnich czy wiosennych zapachów świeżość. Jest mocniejsza i bardziej wibrująca. Wyczuwam głównie cytrusy i jaśmin..

Po kilku minutach nieco się ociepla i osładza. Staje się bardziej bliskoskórny, choć nie otula kaszmirowym szalem. Nadal jest chłodny, jednak nie tak mocno jak od razu po pierwszym psiknięciu..

Mija kilka kolejnych chwil i robi się jeszcze cieplej. Cytrusowo-jaśminowa bomba zmienia się w zmysłowy, sexowny i pełen namiętności aromat, z udziałem drzewa sandałowego, piżma i wanilii. Dopiero teraz widzę rozgrzane słońcem tancerki, a w uszach dźwięczy samba. Robi się gorąco..

MichaelKorsSexyRioDeJaneiro_2 2

 

Michael Kors Sexy Rio de Janeiro, to zdecydowanie zapach egzotyczny i tropikalny. Oryginalny i na swój sposób wyjątkowy. Dla mnie najlepszy po kilku minutach od psiknięcia, gdy zdąży się ułożyć i ocieplić. Ma w sobie świeżość, dzikość i potężną dawkę zmysłowości.

MichaelKorsSexyRioDeJaneiro_4

Jeśli miałabym wybrać tylko jeden, spośród znanych mi zapachów Michaela Korsa, byłby to niezmiennie od zeszłego roku, Sexy Amber. Sexy Rio de Janeiro plasuje się tuż za nim.

Michael Kors Fragrance

Sexy Rio de Janeiro, wraz z innymi zapachami Michaela Korsa, znajdziecie wyłącznie w Perfumeriach DOUGLAS.

30 ml – 239 zł / 50 ml – 319 zł / 100 ml – 429 zł