Sisley Phyto-Teint Expert

by
Czego pragną kobiety… Jeśli chodzi o podkład, to proste: pragną WSZYSTKIEGO! Nie tylko kolor się liczy. To, czego pragną to kosmetyk do makijażu, który zapewni im gładką cerę, efekt korygujący,  naturalny wygląd, blask, trwałość, ale także działanie pielęgnacyjne odpowiednie do ich potrzeb. A wszystko to od rana do wieczora.. Łatwo jest uzyskać idealną, naturalną cerę bez skazy, pełną blasku i świeżości… trudniej sprawić, by utrzymała taki wygląd przez 12 godzin. Sisley podjął to wyzwanie, tworząc nowy podkład o wyjątkowej trwałości.

Dobrze wiemy czego chcemy i mamy spore oczekiwania. Tym bardziej w obecnych czasach, gdy rynek nasycony jest produktami dla każdej grupy wiekowej, dla każdego rodzaju skóry i tak naprawdę każda z nas ma wielkie pole do działania. Nie musimy i nie lubimy iść na kompromisy. Produkt ma spełniać wszystkie nasze potrzeby, bo jeśli tego nie zrobi, zastąpimy go innym. Marka Sisley dobrze o tym wie i kierując się ogromnym doświadczeniem, od wielu już lat, dostarcza nam produkty najwyższej jakości. Absolutnie każdy z nich, nie tylko stricte pielęgnacyjny, bogaty jest w wartościowe składniki. Bo ma nas nie tylko doraźnie upiększać, ale też dogłębnie i skutecznie dbać o naszą skórę. Sisley zna odpowiedź na wszystkie nasze potrzeby i udowadnia to po raz kolejny w najnowszym podkładzie Phyto-Teint Expert!

Lekka i delikatna konsystencja Phyto-Teint Expert (420 zł / 30 ml) pozwala na szybką i bezbłędną aplikację. Podkład gładko się rozsmarowuje i blenduje, doskonale dopasowuje do kształtów twarzy, tworząc efekt drugiej skóry. Cera jest pięknie ujednolicona, a czerwoności i przebarwienia zneutralizowane. Krycie określiłabym na poziomie średnim w kierunku wysokiego. Możemy swobodnie dokładać produkt na całą twarz lub w miejsca, które większego krycia potrzebują. Efekt nadal będzie bardzo naturalny. Nie musimy obawiać się o obciążenie. Podkład jest bardzo lekki i nawet przy 2-3 warstwach niewyczuwalny na skórze. Sisley postawił na staranną selekcję pudrów nowej generacji, których zadaniem jest zapewnienie ujednoliconej cery, poprzez subtelne zatuszowanie niedoskonałości i podkreślenie jej urody, bez ukrywania naturalnego piękna. Podkład idealnie stapia się ze skórą wygładzając jej koloryt, bez ryzyka nadmiaru. Ukrywa wszystkie niedoskonałości pozwalając jednocześnie skórze oddychać.

Ponieważ idealna cera, to także cera gładka, Phyto-Teint Expert ma w swoim składzie bazę ‚soft focus’, która umożliwia odbijanie światła, kreując na skórze optyczny efekt rozświetlający. Jednocześnie tworzy jednorodną warstwę wygładzającą, o matowym wykończeniu. Mat nie jest płaski i absolutny. Skóra nadal wygląda promiennie i naturalnie. Przetłuszczające się rejony twarzy nie wyświecają się za szybko, a przypruszone dodatkowo pudrem matującym wyglądają nieskazitelnie przez cały dzień! Suche czują się równie komfortowo. Podkład ich nie wysusza. Cera jest pięknie wygładzona i udoskonalona.

Formułę podkładu udało się nasycić nie tylko pigmentami, ale i aktywnymi składnikami pielęgnacyjnymi, co sprawia, że służy zarówno do makijażu jak i pielęgnacji. Jego aktywne składniki zapewniają skórze poczucie komfortu, nawilżają i zmiękczają naskórek, dodając cerze blasku z każdym użyciem. Skóra jest też chroniona przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi i wzmocniony jest jej naturalny system obronny. Idealnie nawilżona i wygładzona skóra lepiej odbija światło, podczas regularnego stosowania staje się coraz piękniejsza i naturalnie świetlista.

Podkład dostępny jest w siedmiu odcieniach – w kolejności: 0 Porcelaine, 0+ Vanilla, 1 Ivory, 2 Soft Beige, 2+ Sand, 3 Natural, 4 Honey. Miałam okazję przyjrzeć się bliżej wszystkim odcieniom na konferencji i pierwsze co nasunęło mi się na myśl, to ‘woow, te jasne są naprawdę jasne’. Sisley nie zapomniał więc o posiadaczkach jasnej cery. Zastosowanie niezwykle czystych pigmentów umożliwiło marce opracowanie odcieni doskonale stapiających się z naturalnymi karnacjami, by korygować bez tworzenia dostrzegalnej warstwy. Phyto-Teint Expert gwarantuje wierność odcienia i jednolitość makijażu przez 12 godzin.

Phyto-Teint Expert zapewnia nienaganne wykończenie z zachowaniem naturalnej miękkości i gładkości. Idealnie wtapia się w naskórek, świetnie z nim współpracując, niezależnie od tego ile i czym go nałożymy. Ja robię to od kilku tygodni naprzemiennie – palcami, beauty blenderem oraz pędzlem i w każdej opcji sprawdza się doskonale. Jego największe zalety to lekkość, efekt wygładzenia i ujednolicenia, naturalne wykończenie i wysoka trwałość. To wszystko z dodatkowym działaniem pielęgnacyjnym, w którym od lat specjalizuje się marka Sisley. Kocham go i wielbię! To obecnie mój absolutny numer jeden wśród podkładów!