Rouge Dior Baume

by
Pomadka Rouge Dior Baume zrodziła się z kreatywnego podejścia do urody i elegancji oraz z nieustannego dążenia do tego, aby kobiety mogły czuć się piękniejsze i szczęśliwsze. Łączy w sobie właściwości pielęgnacyjne z kolorem. Jest najbardziej pielęgnacyjna i najłatwiejsza w użyciu spośród wszystkich pomadek Dior. Nie ma już potrzeby dokonywania trudnego wyboru między pielęgnacją i makijażem.

Granatowe opakowanie ze słynnym srebrnym pierścieniem urasta do rangi wyjątkowego przedmiotu pożądania. Cieńsza i lżejsza od standardowych pomadek Rouge Dior, z inicjałami CD wygrawerowanymi na ukośnej krawędzi, staje się wiernym sprzymierzeńcem urody i nieodzownym dodatkiem każdej torebki. Ścięta ukośnie końcówka zapewnia wyjątkowo łatwą i instynktowną aplikację.

Konsystencja pomadki Rouge Dior Baume jest niewiarygodnie delikatna i kremowa. To dzięki aż dziesięciokrotnie większej zawartości naturalnych substancji pielęgnacyjnych w porównaniu z tradycyjną pomadką. Formuła tworzy na powierzchni ust wyjątkowo cienką, a jednocześnie wypełniającą, regenerującą i ochronną powłokę. Pięknie stapia się ze skórą, usta są delikatnie wymodelowane, wygładzone i odżywione. Świetnie się nosi, jest lekka i bardzo komfortowa. Jak dobroczynny balsam, który nie tylko pielęgnuje nasze usta, ale też dodaje im promiennego koloru i blasku.

Bukiet Rouge Dior Baume składa się z 14 odcieni tworzących bardzo zróżnicowaną paletę, która umożliwia każdej kobiecie wykreowanie własnego naturalnego stylu. 4 odcienie zajmują w tej kolekcji szczególne miejsce: Star (128) – przezroczysta perła ze złotymi mikrodrobinkami, doskonała w wersji solo do mocniejszego makijażu oka, ale też jako nawierzchniowa dla rozświetlenia, Spring (468) – łagodny koralowy róż, Diorette (688) – świeża, wyrazista fuksja oraz Lili (558) – przytłumiona malina, która świetnie podkreśla naturalny odcień ust.

Star (128), Spring (468),  Diorette (688), Lili (558)