Dior Prestige Le Nectar de Nuit

by
DLA DIORA RÓŻA JEST KRÓLOWĄ KWIATÓW. Piękne róże z ogrodu w Granville, które zaczarowały dzieciństwo Christiana Diora, stały się inspiracją dla jego najwspanialszych kreacji. Dziś róża pozostaje jednym z najbardziej znamiennych symboli marki Dior.
Kontynuując tę wspaniałą pasję naukowcy Dior stworzyli w 2000 roku unikalną różę przeznaczoną do zastosowań kosmetycznych. W wyniku siedmiu generacji i kolejnych hybrydyzacji powstała róża o zadziwiającej witalności, która w hołdzie ogrodowi Christiana Diora, otrzymała nazwę Róży z Granville. Uzyskanie aktywnej substancji oferującej nadzwyczajną, witalną moc kwiatu wymagało dziewięciu lat prac badawczych. Szlachetna substancja, zasługująca na miano koncentratu życia, jest zawarta w składzie linii pielęgnacyjnej Dior Prestige.

NOWA PIĘKNOŚĆ, KTÓRA ROZKWITA JUŻ W PIERWSZĄ NOC.
Olśniewająca urodą delikatna skóra jest jak kruchy klejnot i wymaga specjalnej pielęgnacji. Miękka i świetlista skóra wyróżnia się delikatną i subtelną cerą, która musi być chroniona przed zaburzeniami równowagi przyspieszającymi proces starzenia.

Odmładzająca linia pielęgnacyjna Dior Prestige spełnia potrzeby delikatnej skóry, wykorzystując nadzwyczajną witalność Róży z Granville, uprawianej w Ogrodzie Dior w Dolinie Loary. Produkty pielęgnacyjne Dior Prestige, dzięki zawartości wysokiego stężenia wyciągu z kwiatu pod nazwą Nektaru z Róży z Granville, dogłębnie odnawiają skórę.

W następstwie trwających przeszło dziesięć lat prac badawczych nad delikatną skórą dział naukowy Dior zajmuje się obecnie jej reakcjami w czasie snu, który stanowi zasadniczy etap procesu odbudowy. Szczególnie uzależniona od tej fazy regeneracji delikatna skóra wymaga snu, który przynosi jej odnowę.Przenosząc to odkrycie do kosmetyki naukowcy Dior ujawnili konkretny związek pomiędzy niedoborami snu a przyspieszonym procesem starzenia się skóry. W oparciu o te odkrycia naukowcy Dior postanowili stworzyć pielęgnację na noc specjalnie przeznaczoną dla delikatnej skóry. W tym celu zbadali własności działania pierwszych pąków kwiatowych Róży z Granville. Nowy wyciąg w unikalnym nośniku stał się podstawą niepowtarzalnej formuły o wyjątkowej skuteczności i zmysłowości.W ten sposób narodził się nocny rytuał pielęgnacyjny Dior Prestige.
Granice nocnej regeneracji skóry zostały przesunięte.
Naprawa wszystkich oznak starzenia następuje szybciej, jest bardziej intensywna i głębsza.
Piękno rozkwita już pierwszej nocy.
Z każdą nocą skóra wygląda coraz młodziej.
NECTAR DE NUIT. Wyjątkowe serum o wysokim stężeniu ekstraktu z pierwszych pąków kwiatowych, dzięki zastosowaniu nośnika o strukturze listkowej, dostarcza skórze w sposób ciągły aktywne składniki o silnym działaniu. Nocny proces regeneracji komórkowej osiąga optymalny poziom, umożliwiając bardziej intensywną, szybszą i głębszą naprawę oznak starzenia się..Już po pierwszych zastosowaniach powierzchnia skóry staje się delikatna i równomierna, a cera bardziej promienna. Zmarszczki zostają wygładzone, a oznaki zmęczenia ustępują. Z każdą nocą skóra jest odbudowywana w głębszych warstwach, odzyskując gęstość i sprężystość. Unikalna metoda badawcza ujawnia spektakularne rezultaty: 80 kobiet zostało podzielonych na dwie grupy według kryterium jakości snu. Kobiety cierpiące na zaburzenia snu mają mniej promienną cerę, napięte rysy twarzy i mniej sprężystą skórę.Po 8 tygodniach stosowania Nectar de Nuit, skutki niedoboru snu widoczne na skórze znikają. Kobiety odzyskują jakość skóry jaką zapewnia naprawczy sen.

Lekkie i świeże serum jest jednocześnie niewiarygodnie odżywcze. Zaskakująca konsystencja umiejętnie łączy bogactwo składu i lekkość dając uczucie niezrównanego komfortu.

Nectar de Nuit należy stosować codziennie wieczorem na twarz, szyję i dekolt.