Chanel Rouge Allure Gloss 2014

by
Usta! Pięknie podkreślone, soczyste i sexowne. Kolor intensywny jak po nałożeniu pomadki, lśniący jak po pociągnięciu błyszczykiem. Możemy to mieć! W jednym produkcie! Rouge Allure Gloss od Chanel.

Rouge Allure Gloss (153 zł), to coś więcej jak błyszczyk. To produkt dla kobiet, które chcą nie tylko uwodzić wyjątkowym blaskiem, ale i niezwykle wyrazistym kolorem. Dla kobiet, które chcą, by ich usta były ładnie podkreślone, a kolor intensywny, jak po nałożeniu najlepszej pomadki.. by jednocześnie sexownie błyszczały, jak po pociągnięciu błyszczykiem.

Zamknięty w elagancką czarną, gładką obudowę z systemem ‘klik’, znanym z pomadek z serii Rouge Allure. Wystarczy delikatnie wcisnąć złote logo Chanel u nasady i sztyft ‚wyskoczy’ ukazując nam lśniący, kolorowy aplikator.

Precyzyjny aplikator w formie miękkiej gąbeczki świetnie dopasowuje się do ust, a wyprofilowana końcówka pozwala na dokładne obrysowanie ich konturu. Gęsta, ale nie klejąca formuła, idealnie przylega do skóry, otulając usta lekką, delikatną powłoczką. Wyjątkowy komfort zapewnia kompleks aktywnych składników, dodatkowo usta są chronione przed starzeniem dzięki antyoksydantom, a wysokie stężenie zmiękczających olejków zapewnia nawilżenie na wiele godzin.

Już jedno pociągnięcie sprawia, że kolor jest równomierny i nasycony. Wysoka koncentracja drobno zmielonych pigmentów zapewnia intensywność i czystość, niezależnie od wyjściowej mocy odcienia. Niezwykle kobiecy, olśniewający kolor jeszcze bardziej podkreśla lakierowy efekt, który odbija światło i pięknie eksponuje blask. Rouge Allure Gloss uwodzi i nęci. Rozpala wyobraźnię i podkreśla styl. Usta są gładsze i optycznie powiększone. Zmysłowe i seksowne.

Wśród jesiennych propozycji znajdziemy świeży koral Affriolant (13), delikatny róż Sensible (15), elegancką fuksję Supreme (17), soczystą malinę Seduction (18) oraz piękną, klasyczną czerwień Pirate (19). Każdy jeden podkreśli uśmiech czystym, intensywnym odcieniem, uwydatni niesamowitym lustrzanym blaskiem i niezrównanym lakierowym wykończeniem. To obowiązkowa pozycja dla każdej kobiety świadomej swojej kobiecości.

 
Affriolant (13), Sensible (15), Supreme (17), Seduction (18), Pirate (19)
Kolekcja Rouge Allure Gloss 2014 pojawi się w perfumeriach w październiku.