Bobbi Brown Rich Lip Color – Mod Pink

by
Jak wszyscy chyba dobrze wiecie, najbardziej mi po drodze z subtelnie podkreślającymi usta odcieniami, które mocno nie rzucają się w oczy. Walczę ze sobą i próbuję przekonać się do mocniejszych, które uwielbiam podziwiać na innych, ale sama chyba jeszcze do nich nie dorosłam. Dziś pokażę Wam kolor, który na pierwszy rzut oka wydał się dość delikatny, po zeswatchowaniu na dłoni nieco przerażający, a nałożony na usta przyprawił o szybsze bicie serca.


Mod Pink wchodzi w skład linii Rich Lip Color (115 zł) i jak już sama nazwa może wskazywać, ma naprawdę mocną pigmentację. Formuła bajecznie kremowa, lekka i delikatna. Gładko sunie po ustach nadając im koloru już za jednym pociągnięciem. Nosi się baaardzo komfortowo, jest praktycznie na ustach niewyczuwalna, a trwa na nich dobre 5-6 godzin. Przez kilka minut po nałożeniu daje gładkie, błyszczące wykończenie, potem traci blask i zostawia usta prawie matowe.

Mod Pink w sztyfcie wygląda na spokojny różany odcień, na skórze jednak zmienia nieco swoje oblicze i zyskuje na mocy. Robi się intensywnym chłodnym różem, tak innym, ale równie pięknym. Pomyślałam sobie, że cudo z niego, ale raczej nie dla mnie. Nałożyłam na usta i zamruczałam ze zdziwienia. Na samym pomruku się nie skończyło, bo jeszcze tego samego dnia wyszłam tak do ludzi. Następnego również.. i tak sobie wychodzimy po dziś dzień 🙂 Ten kolor jest idealny! Intensywny, ale nie razi po oczach, nie czuję się w nim przebrana. Jest wyjątkowo dobrze i inaczej niż zwykle. Z takimi mocnymi ustami świat mnie nigdy jeszcze nie widział.