Rouge Bunny Rouge Luminous Skin Wand – Rozświetlająca Różdżka

by
W Zaczarowanym Ogrodzie znajduje się leśny zakątek, nie jest w nim jednak nigdy ciemno, gdyż skąpany jest w marzycielskim poblasku zachwycającego gwiazdozbioru. Tylko tam możesz usłyszeć cichy szelest skrzydlatych, czarodziejskich stworzeń, zbierających połyskujące gwiezdne wiązki, by utkać z nich drogocenną nić światła. Tkają z niej delikatną powłokę, udrapowaną tak, by rozświetlać cienie i wygładzać refleksy. Rzemieślnicy z Rouge Bunny Rouge odtworzyli sekret tych świetlnych nici, tworząc kryjącą różdżkę, która odpędzi ciemne cienie i niedoskonałości z Twojej skóry. Gdy skrzydła światła zostaną rozpostarte, luminescencja będzie ozdabiać Twoje piękno. Wypędź cienie zmęczenia i przywróć blask miłości i światła… Kolejna magiczna historia z Zaczarowanego Ogrodu Rouge Bunny Rouge i kolejny magiczny produkt, o równie magicznej nazwie.

Rozświetlająca Różdżka (145 zł), jak większość pisakowych produktów dostępnych na rynku, nie jest typowym korektorem. Jest półtransparentna i nie zapewni nam mocnego krycia, nie takie jest jej zadanie. Pięknie za to wyrówna tonację skóry i rozświetli, tworząc idealne wykończenie makijażu. Formuła jest lekka, aksamitna i bardzo kremowa. Świetnie się nakłada i w oka mgnieniu wtapia w skórę, optycznie ją wygładzając. Doskonale ujednolica koloryt i niweluje drobne niedoskonałości. Cudownie odbija światło i choć nie zawiera błyszczących drobinek, to zapewnia efekt naturalnego rozświetlenia. Spojrzenie jest rozjaśnione i odświeżone.Różdżka jest bardzo delikatna dla cienkiej i wymagającej skóry pod oczami. Zapewnia pełen komfort i nawilżenie na wiele godzin. Dodatkowo dzięki zawartości unikalnych składników leczy objawy zmęczonych i opuchniętych oczu. Sprawia, że skóra pod oczami staje się bardziej napięta. Zawiera również kompleks witamin A, C, E i B5, chroniący skórę przed promieniowaniem słonecznym oraz przeciwdziałający procesom starzenia. Trwałość właściwie całodniowa, ale jeśli ktoś poczuje potrzebę poprawki, może to zrobić bez obaw, że produkt zbierze się w liniach czy zmarszczkach.

Różdżka dostępna jest w dwóch kolorach, ja posiadam ten jaśniejszy – 24 Orionis – który jest jasnym beżem z subtelną domieszką różu. Powinien pasować bladziochom i posiadaczkom średnich karnacji.

Rozświetlająca Różdżka doskonale spełnia potrzeby mojej skóry pod oczami. Polubią się z nią osoby, które nie potrzebują wybitnego krycia, a od produktu pod oczy oczekują przede wszystkim delikatnego wyrównania kolorytu, nawilżenia, rozjaśnienia i rozświetlenia.