MAC Mineralize Glass – Got Style!

by
Twoje usta mogą być na najwyższym poziomie stylowego wykończenia makijażu. Mineralize Glass – nowy, wyrafinowany błyszczyk wzbogacony o kompleks zawierający 77 minerałów, pozostawiać ma usta miękkie i jedwabiste, zapewniając przy tym świetlisty, nowoczesny połysk. Dwanaście soczystych odcieni w stylowych opakowaniach dołączyło niedawno do stałej oferty MAC.


Mineralize Glass ma średnio gęstą, ale lżejszą i mniej lepką od MACowych Lipglassów konsystencję. Jest wyczuwalny na ustach, ale nie powoduje uczucia dyskomfortu. Trzeba się chyba po prostu przyzwyczaić. Miękki podłużny aplikator, z delikatnymi wgłębieniami, zapewnia niezwykle komfortową i precyzyjną aplikację. Doskonale ‘obejmuje’ wargi, umożliwiając równomierne nałożenie produktu i pozwala na dokładne zaznaczenie konturu ust.

Mój Got Style! jest chłodnym fiołkowym różem ze srebrnymi i fioletowymi mikrodrobinkami. Możemy dostrzec je na ustach, zwłaszcza z bliska, ale nie jest to brokatowy shimmer, tylko malutkie drobinki, które pięknie stapiają się z fiołkową bazą. Błyszczyk jest półprzezroczysty, możemy intensywność koloru budować, ale pełnego krycia nie uzyskamy. Wygląda dość subtelnie i ładnie podkreśla usta. Tworzy piękną szklaną taflę i cudownie odbija światło.

Trwałość jak na takie delikatne błyszczydło przyzwoita. 2-3 godziny, w zależności od tego co robimy. Ponowna aplikacja nie stanowi tutaj najmniejszego problemu, nie potrzebujemy nawet do niej lusterka 🙂