Dior Addict Fluid Stick – 373 Rieuse, 872 Mona Lisette

by
Dior Addict Fluid Stick zdążył już zawładnąć sercami wielu z nas. Nie błyszczyk, nie lakier, nie szminka. To zupełnie nowy rodzaj produktu do ust, którego zadaniem jest połączenie maksymalnego koloru i połysku. Połączenie niezwykłej technologii. Potrafi zdziałać cuda zaledwie jednym pociągnięciem.

Dior Addict Fluid Stick nie jest tym, na co wygląda na pierwszy rzut oka. Nie ufajcie swemu pierwszemu wrażeniu, które przywołuje na myśl pomadkę. Łatwo dać się zwieść. Iluzja jest doskonała, aż do momentu otwarcia sztyftu i wyłonienia się piankowego aplikatora. To hybryda mającą konsystencję nieco żelkowego fluidu. Nakłada się bezpośrednio na usta, z idealną precyzją oraz niezwykłą łatwością. Aplikator gładko sunie po ustach pokrywając je równomiernie intensywnym, świetnie napigmentowanym kolorem. Kolor i blask połączone w jedno, dla uzyskania maksymalnego wrażenia, natychmiast po aplikacji.
W przeciwieństwie do tradycyjnych błyszczyków, Dior Addict Fluid Stick nie zawiera wosku, który mógłby sprawiać, że jego konsystencja stanie się ciężka. Zamiast niego zastosowano wodę. Dlatego od razu po nałożeniu daje wrażenie mokrych ust. Chwilę później woda wyparowuje, pozostawiając na ustach tętniący życiem kolor i bardziej satynowe wykończenie.

Posiadam dwa odcienie – koralowego Rieuse (373) oraz soczystą różaną czerwień o nazwie Mona Lisette (872). Oba noszą się bardzo komfortowo. Są lekkie, nie obciążają ust, ani się nie kleją. Delikatnie nawilżają.

Trwałość całkiem niezła jak na tak lekką formułę. Przez około 2-3 godziny możemy cieszyć się kolorem i ładnym blaskiem. Z czasem blask zanika, ale kolor nadal trwa, wnika w usta i pozostawia po sobie zabarwienie.

373 Rieuse – 872 Mona Lisette

373 Rieuse

872 Mona Lisette

Dior Addict Fluid Stick posiada 16 niezwykle pełnych blasku, przyciągających wzrok odcieni. Wyraźne, powabne, wyrafinowane barwy. Ich nazwy czerpią inspirację z serca sagi Dior Couture, zapożyczone są z najbardziej urokliwych kreacji Diora. Od cielistego do fuksji, od koralowego aż po czystą czerwień, Dior Addict Fluid Stick to muśnięcie koloru, które wyróżnia się, bez względu na stylizację.

Macie już swojego Fluidka? 🙂