Sisley Phyto-Touche Illusion d’Eté

by
W każdym makijażu cera powinna być zawsze na pierwszym miejscu. Zdrowy koloryt to podstawa. Pudry brązujące znamy chyba wszyscy. Są jak magiczne muśnięcie słońca, cera staje się złocista bez konieczności wystawiania jej na słońce, a zdrowy koloryt uzyskujemy kilkoma muśnięciami pędzla.

Phyto-Touche Illusion d’Eté (349 zł), to nowy, wyjątkowo prosty w użyciu kosmetyk do makijażu, który olśni tęskniącą za słońcem cerę. To coś więcej niż puder słoneczny. Formuła jest lżejsza i bardziej naturalna niż puder brązujący, łatwiejsza w aplikacji niż żel, szybsza w działaniu niż samoopalacz, o wyjątkowo delikatnej strukturze, która pozwoli wypracować idealny koloryt cery, bez przesady i widocznej warstwy. To efekt muśnięcia słońcem na wyciągnięcie ręki.

Phyto-Touche Illusion d’Eté to hołd dla słońca, to jego promienie zamknięte w okrągłym, eleganckim puzderku, z dużym lusterkiem. Litera S, monogram Sisley, wygrawerowana została w metalu, u podstawy promieni.

Jak każdy kosmetyk Sisley, także Phyto-Touche Illusion d’Eté wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię makijażu i doświadczenie pielęgnacyjne marki. Właściwości zmiękczające, nawilżające i ochronne naturalnych wyciągów gardenii, malwy i kwiatów lipy mają zapewniać skórze miękkość i poczucie komfortu.

Pudrowo-żelowa formuła zapewnia szybką i łatwą aplikację bez osypywania. Puder jest wolny od świecących drobinek, może być więc z powodzeniem stosowany na całą twarz. Dodatkowo pięknie konturuje rysy, dzięki czemu może zastąpić bronzer / róż / rozświetlacz. Gwarantuje wrażenie nagiej skóry i świetliste wykończenie, złocistą cerę. Nadaje jej lekko opalony i promienny wygląd. Doskonale odświeża i podkreśla karnację, a efekt końcowy jest wyjątkowo naturalny. Skóra nie wygląda na pokrytą pudrem ani obciążoną. Formuła bez talku dyskretnie upiększa, dodając twarzy blasku i światła, cudownie przy tym ocieplając cerę.

To także świetny kosmetyk do podkreślenia opalenizny, który można bez wahania stosować przez cały rok. Daje piękne słoneczne glow. Jak wiecie jestem wielką fanką tego typu produktów, nie inaczej jest w przypadku Phyto-Touche Illusion d’Eté. Połączyła nas wielka miłość, już od pierwszego maźnięcia pędzlem!