Shiseido Lacquer Rouge PK425 Bonbon

by
Wraz z nadejściem najnowszej kolekcji wiosna / lato, marka Shiseido poszerzyła swoją ofertę lakierów do ust Lacquer Rouge o 7 nowych odcieni. Ta pomadka w płynie łączy w sobie intensywność pomadki z wygodą stosowania błyszczyka. Pozostawia usta idealnie gładkie, jak polakierowane. Daje intensywny kolor i niezwykłą głębię połysku.

Trójwarstwowa struktura formuły Lacquer Rouge (112 zł) zapewnienia potrójny efektu makijażu ust – idealnie wygładza, doskonale nawilża oraz zapewnia intensywny kolor oraz głęboki połysk. Warstwa intensywnego koloru powoduje, że usta wyglądają tak idealnie jakby były pokryte wielowarstwową powłoką lakieru. Gwarantuje wierność koloru niezależnie od naturalnego koloru ust. Warstwa głębokiego połysku sprawia, że usta wyglądają na idealnie wygładzone, jak polakierowane. Warstwa nawilżająca zapewnia ustom intensywne i długotrwałe nawilżenie, wygładza, a regularnie stosowana ma niwelować i zapobiegać szorstkości.

Mój odcień jest intensywnym, figlarnym, soczystym różem i nosi uroczą nazwę Bonbon (PK425). Aplikator w kształcie precyzyjnej gąbeczki pozwala na równomierne nałożenie produktu na usta i zaznaczenie ich konturu. Delikatna konsystencja gładko się rozprowadza i świetnie przylega do skóry otulając nasze usta warstewką koloru. Daje świetne krycie i nasycony kolor, pozostając przy tym lekkim i delikatnym.

Lakier się nie klei, nie obciąża ust, ani ich nie wysusza. Nosi się bardzo komfortowo. Długotrwała formuła doskonale utrzymuje się na ustach przez kilka godzin. Nie rozmazuje się, a jak zaczyna w ciągu dnia schodzić, to stopniowo i równomiernie traci na intensywności.

Usta ubrane w Lacquer Rouge od Shiseido wyglądają niezwykle kusząco. Z mnogości nowych odcieni (i starych) każdy powinien znaleźć coś dla siebie.