Rouge Bunny Rouge Original Skin Primer – Genesis

by
Oferta firmy Rouge Bunny Rouge wzbogaciła się niedawno o nową pozycję. Original Skin Primer Genesis, baza której zadaniem jest ‚udoskonalenie’ skóry poprzez nadanie jej matowego, nieskazitelnego wykończenia. Dzięki której cera stanie się wygładzona i idealnie miękka w dotyku. Która z nas o tym nie marzy?


Bazę (179 zł / 33.5 ml) otrzymujemy w zgrabnej plastikowej butelce z pompką. Pompka zwinnie oddaje wymierzone przez nas porcje dość zwartej, przyjemnie kremowej, nieco śmietankowej emulsji. Aplikuje się bez najmniejszego problemu, wystarczy jej odrobina na pokrycie całej twarzy (jakieś pół pompki). Gładko się rozciera i dość szybko wtapia w skórę. Najlepiej jednak odczekać kilka chwil zanim nałożymy podkład i pozwolić jej trochę ‘się ułożyć’.

Formuła bazy bogata jest specjalne polimery, które działają jako wypełniacze i ograniczają produkcję sebum odpowiedzialnego za efekt “świecenia się” skóry, podczas gdy najnowszej generacji silikony zapewniają bardzo długą trwałość. Skóra natychmiast po aplikacji jest aksamitnie gładka i miękka w dotyku. Jest delikatnie zmatowiona, odświeżona i rozjaśniona. Nie ma nieprzyjemnego uczucia śliskiej silikonowej warstwy, której osobiście nie znoszę.

Baza doskonale wnika w skórę i w mgnieniu oka miniamlizuje niedoskonałości. Delikatnie wypełnia drobne linie i wygładza pory nadając jej perfekcyjnego, nieskazitelnego wykończenia. Ładnie wyrównuje strukturę skóry i każdy podkład świetnie się na niej rozprowadza. Jest ultra lekka i zapewnia całkowitą wygodę noszenia przez cały dzień.