MAC Prep+Prime CC Colour Correct ‚Adjust’

by
M·A·C Prep+Prime CC Colour Correct to innowacyjna linia kolorowych, korygujących kremów i pudrów. Każda formuła jest dostępna w 4 wyjątkowych odcieniach: Illuminate, Recharge, Neutralize oraz Adjust, które mają poprawić odcień skóry, zregenerować ją, zneutralizować zaczerwienienia lub rozjaśnić ziemistą cerę. Każdy z nich działa na wszystkie odcienie skóry. Produkty można nakładać bezpośrednio na nawilżoną skórę lub w celu wykończenia makijażu.

Mój zestaw, to baza i kompakt w odcieniu Adjust. Bardzo uniwersalny brzoskwiniowy beż, który powinien pasować absolutnie każdemu, bez wyjątków. Jego zadaniem jest wyrównanie i rozjaśnienie kolorytu skóry. Ma sprawić by skóra z nim w roli głównej, nadal wyglądała bardzo naturalnie, ale lepiej.

Prep+Prime CC Colour Correcting SPF 30 (140 zł / 30 ml) to z założenia baza, ale dzięki odcieniowi może służyć też jako krem tonujący / lekki podkład. Ma kremową konsystencję i bardzo dobrze aplikuje się na skórę. Nakładam ją palcami, czasem beauty blenderem i w obu przypadkach efekt jest doskonały. Dzięki swojej wielozadaniowej formule dopasowywuje kolor do każdej karnacji.

Baza nie kryje, z większymi przebarwieniami czy niespodziankami sobie nie poradzi. Ładnie za to wyrównuje koloryt skóry i delikatnie redukuje zaczerwienienia. Rozświetla i odświeża poszarzałą cerę. Świetnie się wtapia i wygląda bardzo naturalnie. Każdy podkład nosi się na niej znakomicie. Jest lekka i bardzo komfortowa, myślę że będzie fajną alternatywą na lato, gdy nie chcemy zbytnio obciążać naszej skóry. Zastąpi krem i podkład, a dzięki obecności SPF 30 będzie chronić przed szkodliwym promieniowaniem.

Prep+Prime CC Colour Correcting Compact (100 zł / 8 g) to produkt wzbogacony o formułę korygującą kolor. Drobno zmielony i bardzo lekki wygładza skórę i nadaje jej jedwabisty efekt.

Puder delikatnie wyrównuje koloryt, subtelnie rozświetla, pięknie ożywia i odświeża skórę. Nie wpływa w żaden sposób na właściwości podkładu, nie przyciemnia go ani nie rozjaśnia. Na skórze jest właściwie transparentny, ale cudownie ociepla cerę. Jednocześnie spaja wszystkie warstwy makijażu, utrwala i zmniejsza błyszczenie w ciągu dnia. Jest więc nie tylko produktem stricte korygującym, ale również doskonałym pudrem wykończeniowym.

Linia Prep+Prime CC Colour Correct weszła do stałej oferty i dostępna jest w salonach MAC i na stronie internetowej.

Składy: baza / puder (zdjęcia mozna powiększyć)