Shiseido Sheer Eyezone Corrector #102

by
Sheer Eyezone Corrector, to wiosenno-letnia nowość firmy Shiseido. Ma za zadanie ujednolicać i wyrównywać tonację skóry wokół oczu, skutecznie zmniejszać widoczność zacienień i zasinień przy jednoczesnym zachowaniu naturalności i lekkości wykończenia.

Specjalny wybór odcieni korektora współpracuje idealnie ze skórą co pozwala na optymalne ukrycie niejednolitej tonacji. Pozwala na osiągnięcie efektu naturalnego rozświetlenia oraz swieżości spojrzenia. Formuła Micro-net tworzy wyjątkowo cienką, delikatną strukturę o wysokiej przepuszczalności światła z wewnątrz skóry zapewniając efekt naturalnego rozświetlenia. Zmniejsza widoczność nierówności (zmarszczki, szorstkość) przy zachowaniu naturalnie wyglądającej skóry, bez efektu maski i przesadnego krycia. Systematyczne stosowanie korektora ma dodatkowo zmniejszać widoczność cienkich linii powstających na skutek przesuszenia (dane potwierdzone przez niezależny instytut badawczy).

Już sama nazwa wskazuje, że Sheer Eyezone Corrector (139 zł / 3.8 g) wielkiego krycia nam nie da i tego oczekiwać od niego nie możemy. To raczej rozświetlacz, produkt który ma ujednolicić koloryt skóry pod oczami, pozostając przy tym delikatnym i bardzo naturalnym. Pisak z przekręcaną końcówką wyposażony jest w aplikator w postaci precyzyjnego, szerokiego pędzla. Pozwala on na szybką i łatwą aplikację lekkiej, aksamitnej formuły na wrażliwą skórę wokół oczu. Równomiernie się rozprowadza, a wklepany w skórę opuszkami palców momentalnie się z nią stapia.

Dostępny w Polsce w czterech odcieniach (101, 102, 103, 104). Mój odcień jest jasnym żółtkiem i oznaczony jest numerem 102 (Light Clair).

Sheer Eyezone Corrector ładnie wyrównuje koloryt i przykrywa mniejsze przebarwienia. Można bez obaw dokładać kolejne warstwy w celu zwiększenia krycia i nic złego się nie dzieje. Nadal wygląda bardzo naturalnie. Doskonale przylega do skóry i utrzymuje się na niej przez wiele godzin. Nie roluje się, nie wysusza, nie obciąża, nie osadza się w liniach ani nie podkreśla zmarszczek. Optycznie wygładza skórę pod oczami, rozświetla i delikatnie ją rozjaśnia. Pozostawia wrażenie komfortu i nawilżenia na cały dzień.

Sheer Eyezone Corrector, to kolejny udany produkt na rynku pisakowych korektorów. Doskonała propozycja dla osób nie potrzebujących wielkiego krycia, a oczekujących delikatnego wyrównania kolorytu, rozjaśnienia i subtelnego rozświetlenia.