Dior Trianon na wiosnę 2014 – Addict Lip Glow ‚Coral’

by
W końcu, po raz pierwszy w historii, wyjątkowo dla kolekcji Trianon, słynny balsam do ust Dior Addict Lip Glow dostępny jest w kolorze koralowym.  Ten uniwersalny balsam pozostawia na ustach promienie słońca oraz uwydatnia ich naturalną świeżość.  Jest połączeniem pielęgnującego balsamu i delikatnej pomadki. Wzmacnia naturalny kolor ust, jednocześnie dba o nie i chroni przed szkodliwym wpływem promieniowania, dzięki zawartości SPF10.

Balsam ma lekką, masełkowatą konsystencję. Przyjemnie sunie po ustach i otula je delikatną mięciutką kołderką. Nie obciąża ich ani się nie klei. Zapewnia im pełen komfort natychmiast po aplikacji, na wiele godzin. Przynosi ukojenie spierzchniętym ustom, świetnie nawilża, delikatnie natłuszcza i pielęgnuje. Usta są odżywione, wyraźnie wygładzone i zmiękczone.

Balsam w magiczny sposób dopasowuje się do koloru naszych ust i uwydatnia ich naturalny odcień. Na każdych ustach będzie prezentował się nieco inaczej. W zależności od stopnia ich pigmentacji kolor wyjściowy, w tym przypadku koral, będzie mniej lub bardziej widoczny.

Usta wypełnione Addict Lip Glow wydają się być pełniejsze i bardziej soczyste. Pokryte są subtelnym taflowym połyskiem, a dzięki właściwościom pielęgnacyjnym są zadbane i nawilżone.